Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa
O tym się mówi

Córka Joanny Krupy podczas chrztu miała na sobie komplet od Zofii Ślotały!

Znamy jego cenę!

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 14:29
Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Joanna Krupa to gwiazda, która często informuje swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych o ważnych wydarzeniach z jej życia prywatnego. Parę dni temu zakomunikowała światu, że jej mała córeczka Asha-Leigh została ochrzczona. Joanna Krupa specjalnie na tę okazję, włożyła sukienkę w czarno-białą pepitkę. A jak prezentowała się dziewczynka? Miała na sobie komplecik z firmy Petite Maison, której właścicielką jest Zofia Ślotała. Projektantka oczywiście zakomunikowała o wyborze Joanny Krupy, na swoim profilu na Instagramie.

Córka Joanny Krupy w sukience od Zosi Ślotały

Marka Petite Maison, którą założyła Zosia Ślotała, oferuje eleganckie ubranka dla dzieci, stworzone na wyjątkowe okazje: ślub i chrzest. Kolekcje obejmują bajkowe sukienki dla dziewczynek, eleganckie garnitury dla chłopców, bogato zdobione ubranka do chrztu oraz wyjątkowe dodatki. Jak widać propozycje ubrań przypadły do gustu samej Joannie Krupie.

Jesteśmy wdzięczni i czujemy się wyróżnieni, że Joanna Krupa wybrała strój od Petite Maison dla swojej córeczki na chrzest. Asha-Leigh miała na sobie sukienkę Scarlett, czepek Marie i buciki London White - napisała Ślotała w mediach społecznościowych. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our Angel’s special day🙏🏻 with her God Parents @martaandretti and @marcoandretti #baptism

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ile kosztuje kreacja córeczki Joanny Krupy?

Cena sukieneczki od popularnej projektantki oscyluje wokół 600-700 złotych, w zależności od rozmiaru ubranka. Asha-Leigh wyglądała w nim naprawdę uroczo, a delikatne zdobienia na rękawkach ubranka zachwycają. 

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.