Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa
O tym się mówi

Córka Joanny Krupy podczas chrztu miała na sobie komplet od Zofii Ślotały!

Znamy jego cenę!

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 14:29
Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Joanna Krupa to gwiazda, która często informuje swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych o ważnych wydarzeniach z jej życia prywatnego. Parę dni temu zakomunikowała światu, że jej mała córeczka Asha-Leigh została ochrzczona. Joanna Krupa specjalnie na tę okazję, włożyła sukienkę w czarno-białą pepitkę. A jak prezentowała się dziewczynka? Miała na sobie komplecik z firmy Petite Maison, której właścicielką jest Zofia Ślotała. Projektantka oczywiście zakomunikowała o wyborze Joanny Krupy, na swoim profilu na Instagramie.

Córka Joanny Krupy w sukience od Zosi Ślotały

Marka Petite Maison, którą założyła Zosia Ślotała, oferuje eleganckie ubranka dla dzieci, stworzone na wyjątkowe okazje: ślub i chrzest. Kolekcje obejmują bajkowe sukienki dla dziewczynek, eleganckie garnitury dla chłopców, bogato zdobione ubranka do chrztu oraz wyjątkowe dodatki. Jak widać propozycje ubrań przypadły do gustu samej Joannie Krupie.

Jesteśmy wdzięczni i czujemy się wyróżnieni, że Joanna Krupa wybrała strój od Petite Maison dla swojej córeczki na chrzest. Asha-Leigh miała na sobie sukienkę Scarlett, czepek Marie i buciki London White - napisała Ślotała w mediach społecznościowych. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our Angel’s special day🙏🏻 with her God Parents @martaandretti and @marcoandretti #baptism

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ile kosztuje kreacja córeczki Joanny Krupy?

Cena sukieneczki od popularnej projektantki oscyluje wokół 600-700 złotych, w zależności od rozmiaru ubranka. Asha-Leigh wyglądała w nim naprawdę uroczo, a delikatne zdobienia na rękawkach ubranka zachwycają. 

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.