Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości EMPLOYEES ONLY i Emilie Baltz
podróże

Kolacja u gwiazdy? Te miejsca musisz odwiedzić!

Oto bary i restauracje, których właścicielami są celebryci

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2019 18:30
Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości EMPLOYEES ONLY i Emilie Baltz

Gwiazdy sceny i filmu znane są z tego, że prowadzą biznesy także w innych branżach: mają marki modowe, urodowe czy choćby wnętrzarskie. Wielu celebrytów jest też właścicielami lub inwestorami w barach i restauracjach na całym świecie. Często bywalcy tych miejsc nie mają nawet pojęcia, że znana osoba posiada udziały w danej restauracji. Choć oczywiście takie informacje przenoszą się szybko pocztą pantoflową… Kto z nas nie miałby ochoty spotkać podczas niedzielnego obiadu prawdziwej gwiazdy Hollywood? Oto pięć miejsc, w których może Ci się udać spotkać największe gwiazdy, które prowadzą te designerskie lokale.

Swan and Bar Bevy, Miami

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości SWAN AND BAR BEVY i The Morellis Brother

Czy jest coś, czego Pharrell Williams nie robi? Piosenkarz/kompozytor/producent/projektant odzieży (a ostatnio nawet… deweloper!) połączył siły z potentatem związanym z branżą klubową Davidem Grutmanem, aby otworzyć elegancką restaurację i bar w modnym Design District w Miami. Kolorystyka części restauracyjnej utrzymana jest w bieli i różu, a sala Bar Bevy ozdobiona jest marokańskimi błękitami i czerwieniami.

The Polo Bar, Nowy Jork

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości POLO_BAR

Charakterystyczny styl preppy jest wszechobecny w stworzonym przez projektanta Ralpha Laurena Polo Bar: od brązowych skórzanych ław po ciemnozielone i kraciaste akcenty oraz, zdobiące ściany, obrazy koni. Nie tylko wystrój sprawia, że ​​poczujesz się, jakbyś jadł i pił w prywatnym klubie Laurena… Prawdopodobieństwo, że trafisz na jednego z jego słynnych znajomych, jest dość wysokie. Podobno jedli tu: Hilary Clinton, księżna Meghan, Kris Jenner czy Kim Kardashian i Kanye West.

Tramp Stamp Granny's, Los Angeles

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości TRAMP STAMP GRANNY

Gwiazda „American Crime Story”, Darren Criss i jego obecna żona, Mia Criss, otworzyli w Hollywood w 2018 roku bar, którego wystrój inspirowany był retro i klimatem Nowego Jorku. Króluje tu wpływy stylu Art Deco.

Employees Only, Nowy Jork

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości EMPLOYEES ONLY i Emilie Baltz

Pięciu założycieli tego baru koktajlowego w West Village to ważne osobistości z branży koktajli rzemieślniczych, a Employees Only przewodzi popularnym teraz speakeasies w Nowym Jorku (barom inspirowanym czasami prohibicji). Jedną z inwstorek jest tu aktorka Piper Perabo, znana z filmu z 2000 roku „Wygrane marzenia” („Coyote Ugly”).

Las' Lap, New York City

Restauracje gwiazd
Fot. Getty Images

Las' Lap to bar koktajlowy w Lower East Side, w którym swoje udziały posiada gwiazda filmu „Czarna Pantera”, Michael B. Jordan. Przestrzeń jest niewielka, ale stylowa, z wysokimi sufitami, tapetą z liśćmi, mnóstwem roślin i wiklinowymi akcentami.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.