Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości EMPLOYEES ONLY i Emilie Baltz
podróże

Kolacja u gwiazdy? Te miejsca musisz odwiedzić!

Oto bary i restauracje, których właścicielami są celebryci

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2019 18:30
Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości EMPLOYEES ONLY i Emilie Baltz

Gwiazdy sceny i filmu znane są z tego, że prowadzą biznesy także w innych branżach: mają marki modowe, urodowe czy choćby wnętrzarskie. Wielu celebrytów jest też właścicielami lub inwestorami w barach i restauracjach na całym świecie. Często bywalcy tych miejsc nie mają nawet pojęcia, że znana osoba posiada udziały w danej restauracji. Choć oczywiście takie informacje przenoszą się szybko pocztą pantoflową… Kto z nas nie miałby ochoty spotkać podczas niedzielnego obiadu prawdziwej gwiazdy Hollywood? Oto pięć miejsc, w których może Ci się udać spotkać największe gwiazdy, które prowadzą te designerskie lokale.

ZOBACZ TEŻ: Miasto duchów istnieje naprawdę! Masz odwagę je odwiedzić?

Restauracje i bary, należące do gwiazd - Swan and Bar Bevy, Miami

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości SWAN AND BAR BEVY i The Morellis Brother

Czy jest coś, czego Pharrell Williams nie robi? Piosenkarz/kompozytor/producent/projektant odzieży (a ostatnio nawet… deweloper!) połączył siły z potentatem związanym z branżą klubową Davidem Grutmanem, aby otworzyć elegancką restaurację i bar w modnym Design District w Miami. Kolorystyka części restauracyjnej utrzymana jest w bieli i różu, a sala Bar Bevy ozdobiona jest marokańskimi błękitami i czerwieniami.

Restauracje i bary, należące do gwiazd - The Polo Bar, Nowy Jork

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości POLO_BAR

Charakterystyczny styl preppy jest wszechobecny w stworzonym przez projektanta Ralpha Laurena Polo Bar: od brązowych skórzanych ław po ciemnozielone i kraciaste akcenty oraz, zdobiące ściany, obrazy koni. Nie tylko wystrój sprawia, że ​​poczujesz się, jakbyś jadł i pił w prywatnym klubie Laurena… Prawdopodobieństwo, że trafisz na jednego z jego słynnych znajomych, jest dość wysokie. Podobno jedli tu: Hilary Clinton, księżna Meghan, Kris Jenner czy Kim Kardashian i Kanye West.

Restauracje i bary, należące do gwiazd -  Tramp Stamp Granny's, Los Angeles

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości TRAMP STAMP GRANNY

Gwiazda „American Crime Story”, Darren Criss i jego obecna żona, Mia Criss, otworzyli w Hollywood w 2018 roku bar, którego wystrój inspirowany był retro i klimatem Nowego Jorku. Królują tu inspiracje stylem Art Deco.

CZYTAJ TEŻ: Oto jedne z tańszych miast w Europie, warte odwiedzenia!

Restauracje i bary, należące do gwiazd - Employees Only, Nowy Jork

Restauracje gwiazd
Fot. Dzięki uprzejmości EMPLOYEES ONLY i Emilie Baltz

Pięciu założycieli tego baru koktajlowego w West Village to ważne osobistości z branży koktajli rzemieślniczych, a Employees Only przewodzi popularnym teraz speakeasies w Nowym Jorku (barom inspirowanym czasami prohibicji). Jedną z inwestorek jest tu aktorka Piper Perabo, znana z filmu z 2000 roku „Wygrane marzenia” („Coyote Ugly”).

Restauracje i bary, należące do gwiazd - Las' Lap, New York City

Restauracje gwiazd
Fot. Getty Images

Las' Lap to bar koktajlowy w dzielnicy Lower East Side w Nowym Jorku, w którym swoje udziały posiada gwiazda filmu „Czarna Pantera”, Michael B. Jordan. Przestrzeń jest niewielka, ale stylowa, z wysokimi sufitami, tapetą z liśćmi, mnóstwem roślin i wiklinowymi akcentami.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.