Zobacz willę
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Willa Artura Boruca jest wystawiona na sprzedaż!

Ile jest warta posiadłość polskiego piłkarza?

Marta Baran 19 lutego 2020 09:00
Zobacz willę
Fot. Getty Images

W mediach co jakiś czas robi się głośno o nowych domach gwiazd oraz sportowców, ale także o tym jak je sprzedają. Fani są zainteresowani, gdzie i jak mieszkają ich idole oraz jaki styl preferują. Ostatnio na tapecie znalazła się willa Artura Boruca. Były bramkarz polskiej reprezentacji w piłkę nożną oraz klubu Celtic Glasgow w 2008 roku kupił posiadłość w miejscowości Bearsden, nieopodal Glasgow. Po latach piłkarz postanowił jednak sprzedać dom. Jesteście ciekawi, jak wygląda nieruchomość oraz, przede wszystkim, za ile można ją kupić? Tego dowiecie się poniżej!

Artur Boruc sprzedaje dom

Willę Boruca charakteryzuje typowo brytyjski styl - elegancja, proste detale, a także duże okna, które od razy wrzucają się w oczy. Dom składa się z czterech sypialni, takiej samej ilości łazienek, salonu z kominkiem, kuchnią zaprojektowaną na zamówienie, a dodatkowo znajdują się tam trzy pokoje dla gości. Ponadto do rezydencji bramkarza przynależą również piękne ogrody, ogromną zaletą jest także świetna lokalizacji i, jak podkreśla agencja, mieszkańcy posiadłości mają zapewnioną prywatność. Brytyjski „The Sun” donosi, że posiadłość została wystawiona na sprzedaż za 950 tysięcy funtów, co w przeliczeniu daje około 5 milionów złotych. Według „The Scottish Sun” Artur Boruc zakupił tą nieruchomość za 1,3 miliona funtów ponad 10 lat temu. Myślicie, że willa szybko znajdzie się nowego właściciela? Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się dom z zewnątrz, chcielibyście tutaj zamieszkać?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.