Zobacz willę
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Willa Artura Boruca jest wystawiona na sprzedaż!

Ile jest warta posiadłość polskiego piłkarza?

Marta Baran 19 lutego 2020 09:00
Zobacz willę
Fot. Getty Images

W mediach co jakiś czas robi się głośno o nowych domach gwiazd oraz sportowców, ale także o tym jak je sprzedają. Fani są zainteresowani, gdzie i jak mieszkają ich idole oraz jaki styl preferują. Ostatnio na tapecie znalazła się willa Artura Boruca. Były bramkarz polskiej reprezentacji w piłkę nożną oraz klubu Celtic Glasgow w 2008 roku kupił posiadłość w miejscowości Bearsden, nieopodal Glasgow. Po latach piłkarz postanowił jednak sprzedać dom. Jesteście ciekawi, jak wygląda nieruchomość oraz, przede wszystkim, za ile można ją kupić? Tego dowiecie się poniżej!

Artur Boruc sprzedaje dom

Willę Boruca charakteryzuje typowo brytyjski styl - elegancja, proste detale, a także duże okna, które od razy wrzucają się w oczy. Dom składa się z czterech sypialni, takiej samej ilości łazienek, salonu z kominkiem, kuchnią zaprojektowaną na zamówienie, a dodatkowo znajdują się tam trzy pokoje dla gości. Ponadto do rezydencji bramkarza przynależą również piękne ogrody, ogromną zaletą jest także świetna lokalizacji i, jak podkreśla agencja, mieszkańcy posiadłości mają zapewnioną prywatność. Brytyjski „The Sun” donosi, że posiadłość została wystawiona na sprzedaż za 950 tysięcy funtów, co w przeliczeniu daje około 5 milionów złotych. Według „The Scottish Sun” Artur Boruc zakupił tą nieruchomość za 1,3 miliona funtów ponad 10 lat temu. Myślicie, że willa szybko znajdzie się nowego właściciela? Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się dom z zewnątrz, chcielibyście tutaj zamieszkać?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.