Nowa kampania perfum Diora J’adore z Charlize Theron
Fot. Materiały prasowe
PRZEDMIOT POŻĄDANIA

Zobaczcie drogocenny flakon perfum Dior J’adore L’Or Prestige Edition! Wyprodukowano go tylko… w pięciu egzemplarzach!

Marcin Brzeziński 14 października 2016 15:10
Nowa kampania perfum Diora J’adore z Charlize Theron
Fot. Materiały prasowe

Niedawno miała miejsce premiera kolejnej osłony kampanii reklamowej sztandarowych perfum Diora J’adore. Jak zwykle zobaczyliśmy w niej piękną Charlize Theron, a za zdjęcia odpowiadał światowej sławy fotograf Jean-Baptiste Mondino. Ale to nie wszystkie nowości związane z tym kultowym zapachem. Wyprodukowano właśnie limitowaną edycję Dior J’adore L’Or Prestige Edition. Tak bardzo limitowaną, że powstało tylko… pięć egzemplarzy tego wyjątkowego zapachu ukrytego w jeszcze bardziej wyjątkowym flakonie.

 

Nowa kampania perfum Diora J’adore z Charlize Theron
Fot. Materiały prasowe

Charlize Theron w nowej kampanii perfum Diora J’adore.

 

Polecamy też: Sztuka koloru. Zobaczcie niezwykły album poświęcony makijażom Christiana Diora!

 

Perfumy jak klejnoty

Wykonaną przez najsłynniejszego na świecie producenta szkła i kryształów firmę Baccarat buteleczkę zdobi czarna kokarda. Ona z kolei powstała z połączenia poczernianego srebra i różowego złota. Jakby tego było mało z końców kokardy zwisają frędzle z… ponad czterdziestoma brylantami. Całość została z najwyższym pietyzmem stworzona przez jubilerskie pracownie marki Dior. Po co tyle zachodu? Jak mówi dyrektor kreatywna działu biżuterii tego francuskiego domu mody Victoire Castellane: „Perfumy tak jak klejnoty są dla mnie ekspresją wrażliwości”. Zaś znaczenie kokardy w swoim projekcie tłumaczy następująco: „Kiedy widzimy kokardę wyobrażamy sobie ruch jej rozwiązywania. Ten gest wyraża wejście w posiadanie tego, co się skrywa pod kokardą. A my wchodzimy w posiadanie zapachu”. Na koniec powiedzmy, że Dior nie ogłosił jeszcze, w jaki sposób i czy w ogóle będzie można stać się właścicielem tych biżuteryjnych klejnotów. Tajemnicą pozostaje też, ile trzeba by za nie zapłacić. Ale piękno często przecież bywa bezcenne…

 

Drogocenny flakon perfum Dior J’adore L’Or Prestige Edition
Fot. Materiały prasowe

Limitowana edycja perfum Dior J’adore L’Or Prestige Edition.

 

Polecamy też: Oto hity przyszłej wiosny! Zobaczcie najciekawsze dodatki z ostatniego pokazu Diora

 

Drogocenny flakon perfum Dior J’adore L’Or Prestige Edition
Fot. Materiały prasowe

Flakon perfum Dior J’adore L’Or Prestige Edition wykonała firma Baccarat.

 

Polecamy też: Najbardziej pożądana torebka sezonu domu mody Dior kosztuje fortunę. Ten film pokaże wam dlaczego!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.