Torba Diorever domu mody Dior
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Najbardziej pożądana torebka sezonu domu mody Dior kosztuje fortunę. Ten film pokaże wam dlaczego!

Marcin Brzeziński 13 kwietnia 2016 17:15
Torba Diorever domu mody Dior
Fot. Materiały prasowe

Jak powstaje nowa torebka Diora - Diorever? Niektóre marki wypuszczają każdego sezonu dziesiątki modeli torebek. Christian Dior ma zupełnie inną strategię i nad ilość przekłada jakość. Mimo to ten legendarny dom mody przez ostatnie lata powoli, ale skutecznie zbudował swoje portfolio najbardziej poszukiwanych torebek świata. Na tej liście są bez wątpienia: Diorama, Be Dior i Dune. Numerem jeden pozostaje zaś oczywiście nieśmiertelna Lady Dior, choć teraz przybyła jej poważna konkurentka. A jest nią najnowsze dziecko Diora - piękna Diorever.

 

Polecamy też: Cara Delevingne twarzą Saint Laurent! Piękna kampania - zobaczcie zdjęcia

 

Torba Diorever to kosztowny drobiazg

Torebka ta ma bardzo klasyczną, prostą linię. Jej cechą charakterystyczną jest klapka, którą może albo zamykać torebkę albo po przełożeniu przez rączki zwisać swobodniej z boku. W oczy rzuca się także wyraźne metalowe zapięcie. Oczywiście, jak każda torebka na ramię Diorever wyposażona jest też w odpowiedniej długości pasek. Sprzedawana jest w trzech rozmiarach. Cena małej Diorever zaczyna się od 10 tysięcy, średniej od 12 tysięcy, zaś dużej od 14 tysięcy złotych. Ceny uzależnione są od rodzaju materiału, z którego wykonany jest dany model. Srebrną wersją torebki (rzecz jasna w największym rozmiarze) może się już pochwalić Rihanna. Aby choć trochę usprawiedliwić cenę nowego przeboju Diora, chcemy wam pokazać film przedstawiający jego powstawanie. Zobaczcie, że każda torba Diorever wykonywana jest ręcznie i jest to… prawdziwie koronkowa robota!

 

Jennifer Larence w reklamie domu mody Dior
Fot. Materiały prasowe

Jennifer Lawrence z torbą Diorever w kampanii domu mody Dior na wiosnę-lato 2016.

 

Polecamy też: Pies, ciastko czy stary telewizor? Najbardziej zaskakujące torebki sezonu. Kto je zaprojektował?

 

Zobaczcie film jak powstaje najnowsza torba marki Dior.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.