Fot. Materiały prasowe
NOWY NUMER

Kup najnowszą VIVĘ! i zostań gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego! VIDEO

Sabina Zięba 21 września 2017 11:30
Fot. Materiały prasowe

Która z wielbicielek mody i tropicielka najnowszych trendów nie marzyła o uczestniczeniu w pokazie jednego z polskich projektantów? Teraz jest to możliwe! Dzięki najnowszemu wydaniu magazynu VIVA! możecie zostać gośćmi specjalnymi pokazu Mariusza Przybylskiego. Jak tego dokonać?

Polecamy też: Zobacz stylizacje gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego. Kto prezentował się najlepiej?

„Przybylski w Czterech Smakach”

W wybranych salonach prasowych do najnowszego numeru magazynu VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem na okładce, dołączono specjalne okulary. Dzięki nim możecie przenieść się w świat mody i polskich gwiazd! By przekroczyć granice i odkryć miejsca, do których wstęp mają tylko nieliczni, wystarczy umieścić w okularach smartfon i włączyć poniższy film.


Polecamy też: Tylko z najnowszym numerem VIVY! możecie zostać gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego i spełnić marzenia!

Dzięki specjalnej kamerze, która towarzyszyła Karolinie Gilon na prezentacji aż czterech kompletnie różnych linii Mariusza Przybylskiego, możecie zostać gośćmi specjalnymi wydarzenia. Wszystko dzięki nowatorskiej technologii 360 Virtual Reality - to ona przeniesie was za kulisy pokazu, mającego miejsce 23 kwietnia w warszawskim Forcie Sokolinckiego. Przekonajcie się, jak wyglądały wówczas przygotowania i całe show!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?