Fot. Materiały prasowe
NOWY NUMER

Kup najnowszą VIVĘ! i zostań gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego! VIDEO

Sabina Zięba 21 września 2017 11:30
Fot. Materiały prasowe

Która z wielbicielek mody i tropicielka najnowszych trendów nie marzyła o uczestniczeniu w pokazie jednego z polskich projektantów? Teraz jest to możliwe! Dzięki najnowszemu wydaniu magazynu VIVA! możecie zostać gośćmi specjalnymi pokazu Mariusza Przybylskiego. Jak tego dokonać?

Polecamy też: Zobacz stylizacje gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego. Kto prezentował się najlepiej?

„Przybylski w Czterech Smakach”

W wybranych salonach prasowych do najnowszego numeru magazynu VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem na okładce, dołączono specjalne okulary. Dzięki nim możecie przenieść się w świat mody i polskich gwiazd! By przekroczyć granice i odkryć miejsca, do których wstęp mają tylko nieliczni, wystarczy umieścić w okularach smartfon i włączyć poniższy film.


Polecamy też: Tylko z najnowszym numerem VIVY! możecie zostać gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego i spełnić marzenia!

Dzięki specjalnej kamerze, która towarzyszyła Karolinie Gilon na prezentacji aż czterech kompletnie różnych linii Mariusza Przybylskiego, możecie zostać gośćmi specjalnymi wydarzenia. Wszystko dzięki nowatorskiej technologii 360 Virtual Reality - to ona przeniesie was za kulisy pokazu, mającego miejsce 23 kwietnia w warszawskim Forcie Sokolinckiego. Przekonajcie się, jak wyglądały wówczas przygotowania i całe show!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.