Fot. Materiały prasowe
NOWY NUMER

Kup najnowszą VIVĘ! i zostań gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego! VIDEO

Sabina Zięba 21 września 2017 11:30
Fot. Materiały prasowe

Która z wielbicielek mody i tropicielka najnowszych trendów nie marzyła o uczestniczeniu w pokazie jednego z polskich projektantów? Teraz jest to możliwe! Dzięki najnowszemu wydaniu magazynu VIVA! możecie zostać gośćmi specjalnymi pokazu Mariusza Przybylskiego. Jak tego dokonać?

Polecamy też: Zobacz stylizacje gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego. Kto prezentował się najlepiej?

„Przybylski w Czterech Smakach”

W wybranych salonach prasowych do najnowszego numeru magazynu VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem na okładce, dołączono specjalne okulary. Dzięki nim możecie przenieść się w świat mody i polskich gwiazd! By przekroczyć granice i odkryć miejsca, do których wstęp mają tylko nieliczni, wystarczy umieścić w okularach smartfon i włączyć poniższy film.


Polecamy też: Tylko z najnowszym numerem VIVY! możecie zostać gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego i spełnić marzenia!

Dzięki specjalnej kamerze, która towarzyszyła Karolinie Gilon na prezentacji aż czterech kompletnie różnych linii Mariusza Przybylskiego, możecie zostać gośćmi specjalnymi wydarzenia. Wszystko dzięki nowatorskiej technologii 360 Virtual Reality - to ona przeniesie was za kulisy pokazu, mającego miejsce 23 kwietnia w warszawskim Forcie Sokolinckiego. Przekonajcie się, jak wyglądały wówczas przygotowania i całe show!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.