Fot. Materiały prasowe
NOWY NUMER

Tylko z najnowszym numerem VIVY! możecie zostać gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego i spełnić marzenia!

Sabina Zięba 20 września 2017 11:00
Fot. Materiały prasowe

Już z najnowszym numerem VIVY! będziecie mogli spełnić swoje marzenia! Przekroczycie granice i odkryjecie miejsca, do których wstęp mają tylko wybrani... Chcielibyście zostać gośćmi specjalnymi pokazu Mariusza Przybylskiego? Przekonajcie się, jak to zrobić!

Polecamy też: Niezwykły pokaz Mariusza Przybylskiego! Zobaczcie T-shirty, które projektant stworzył wraz z Marcinem Gortatem!

„Welcome to the runway”!

Pamiętacie, gdy pisaliśmy o ostatnim pokazie mody Mariusza Przybylskiego? Odbył się on 23 kwietnia w warszawskim Forcie Sokolinckiego. „Przybylski w Czterech Smakach” nie był klasycznym pokazem nowej kolekcji projektanta, ale rozbudowaną, bardzo zróżnicowaną stylistycznie prezentacją aż czterech kompletnie różnych linii. Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd, lecz szczególną uwagę zwracała wówczas osoba towarzysząca modelki Karoliny Gilon...

Fot. East News

Polecamy też: Zobacz stylizacje gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego. Kto prezentował się najlepiej?

Pojawiła się ona z pewnym tajemniczym urządzeniem, które towarzyszyło jej na każdym kroku, poczynając od pobytu w butikowym hotelu H15 w Warszawie oraz jazdę limuzyną SUV Lexus RX 200t, po odkrywanie ciekawostek na backstage'u pokazu i uczestniczenie w wydarzeniu.

Ta kamera za pomocą nowatorskiej technologii 360 Virtual Reality teraz może Was przenieść w świat mody i gwiazd! Premiera „Welcome to the runway” już 21 września! W wybranych salonach prasowych znajdziecie w VIVIE! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem na okładce specjalne okulary. Gdy umieścicie w nich smartfon i włączycie film - odkryjecie wyjątkowe miejsca, do których wstęp mieli tylko nieliczni!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.