Fot. Materiały prasowe
NOWY NUMER

Tylko z najnowszym numerem VIVY! możecie zostać gościem specjalnym pokazu Mariusza Przybylskiego i spełnić marzenia!

Sabina Zięba 20 września 2017 11:00
Fot. Materiały prasowe

Już z najnowszym numerem VIVY! będziecie mogli spełnić swoje marzenia! Przekroczycie granice i odkryjecie miejsca, do których wstęp mają tylko wybrani... Chcielibyście zostać gośćmi specjalnymi pokazu Mariusza Przybylskiego? Przekonajcie się, jak to zrobić!

Polecamy też: Niezwykły pokaz Mariusza Przybylskiego! Zobaczcie T-shirty, które projektant stworzył wraz z Marcinem Gortatem!

„Welcome to the runway”!

Pamiętacie, gdy pisaliśmy o ostatnim pokazie mody Mariusza Przybylskiego? Odbył się on 23 kwietnia w warszawskim Forcie Sokolinckiego. „Przybylski w Czterech Smakach” nie był klasycznym pokazem nowej kolekcji projektanta, ale rozbudowaną, bardzo zróżnicowaną stylistycznie prezentacją aż czterech kompletnie różnych linii. Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd, lecz szczególną uwagę zwracała wówczas osoba towarzysząca modelki Karoliny Gilon...

Fot. East News

Polecamy też: Zobacz stylizacje gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego. Kto prezentował się najlepiej?

Pojawiła się ona z pewnym tajemniczym urządzeniem, które towarzyszyło jej na każdym kroku, poczynając od pobytu w butikowym hotelu H15 w Warszawie oraz jazdę limuzyną SUV Lexus RX 200t, po odkrywanie ciekawostek na backstage'u pokazu i uczestniczenie w wydarzeniu.

Ta kamera za pomocą nowatorskiej technologii 360 Virtual Reality teraz może Was przenieść w świat mody i gwiazd! Premiera „Welcome to the runway” już 21 września! W wybranych salonach prasowych znajdziecie w VIVIE! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem na okładce specjalne okulary. Gdy umieścicie w nich smartfon i włączycie film - odkryjecie wyjątkowe miejsca, do których wstęp mieli tylko nieliczni!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.