Agnieszka Ścibior 22 grudnia 2016 07:45
1/5
Copyright @
1/5

"Ostatnie lata były czasem wstrząsów w domach mody i zmian na stanowiskach projektantów. Znawcy przewidują teraz zmiany w pokazywaniu mody i sposobach sprzedaży ubrań. Ale na razie to zupełnie nie dotyczy najsłynniejszego paryskiego domu mody – Chanel. Tutaj od 33 lat niepodzielnie i z wielkim sukcesem panuje Karl Lagerfeld. Tym razem mistrz pokazał, co myśli o nowych technologiach. „Kupa kolorowych kabli i małych migających zielonych światełek” fajnych jako scenografia i inspiracja do stworzenia zabawnej torebki w kształcie robota, ale w centrum uwagi projektanta jest nadal kobieta i jej potrzeby. Lagerfeld pokazał kolekcję pełną wdzięku, miks tweedów i miękkich jedwabi." relacjonuje dyrektor kreatywna magazynu VIVA! MODA! Agnieszka Ścibior

 

Agnieszka Ścibior w drodze na pokaz.

 

Cała relacja dyrektor kreatywnej magazynu VIVA! MODA! Agnieszki Ścibior z pokazu w nowym numerze!

 

2/5
Copyright @
2/5

"Ja odebrałam przesłanie Karla jako manifest nieśmiertelności projektów legendarnej Coco - jej kostium przetrwa, nawet jeśli ludzkość nie" - mówi dyrektor kreatywna magazynu VIVA! MODA! Agnieszka Ścibior.

3/5
Copyright @
3/5

"Thom Browne pokazał swoją kolekcję w galerii na Chelsea, która została przerobiona na basen. I choć w basenie wody nie było, to źródełko pomysłów projektanta wciąż tryska." mówi dyrektor kreatywna magazynu VIVA! MODA Agnieszka Ścibior.

4/5
Copyright @
4/5

"W Nowym Jorku tydzień mody zaczął się od hucznej imprezy Tommy’ego Hilfigera. Projektant zaprosił kilka tysięcy widzów do wesołego miasteczka. Młyńskie koła, karuzele, budki z jedzeniem na wynos, w tym pyszne bułki z homarami, były oprawą dla jego kolekcji. Tak jak projektant zapowiadał, kolekcję, która powstała we współpracy z Gigi Hadid, można było kupić od razu." opowiada Agnieszka Ścibior.

5/5
Copyright @
5/5

"Pokaz Kenzo odbył się w głównej sali Muzeum Architektury i Dziedzictwa w pałacu Chaillot, pełnej gotyckich i klasycystycznych kolumn. Ale żywe "rzeźby" przełamały klimat miejsca, czyniąc z niego coś pomiędzy klubem, a nowoczesną galerią performance'u." - mówi dyrektor kreatywna magazynu VIVA! MODA! Agnieszka Ścibior

 

Cała relacja dyrektor kreatywnej magazynu VIVA! MODA! Agnieszki Ścibior z pokazu w nowym numerze!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa