ZE ŚWIATA MODY

Dziś urodziny obchodzi Joanna Horodyńska!

Trudno znaleźć w Polsce osobę o równie barwnym stylu!

Marcin Brzeziński 30 listopada 2020 12:29

Dziś 45. urodziny świętuje Joanna Horodyńska, była modelka, stylistka, projektantka, dziennikarka modowa. Znana również z telewizyjnych programów Gwiazdy na dywaniku. Ale nie to wydaje się nam w jej przypadku najważniejsze. Joanna Horodyńska to bowiem jedna z niewielu osób w Polsce, która posiada… własny, rozpoznawalny styl. Od lat zachwyca i bulwersuje swoimi wyjątkowymi stylizacjami. Można je uwielbiać (tak jak my), można ich nie znosić (to się zdarza), ale trudno przejść obok nich obojętnie.

Joanna Horodyńska - blogerka… bez Internetu

Swoją przygodę z modą Joanna Horodyńska zaczynała w czasach kiedy każda stylizacja była nie lada wyzwaniem. A to dlatego, że po prostu… prawie niczego w sklepach nie było. I nie mówimy tu o wielkich światowych markach. Choć trudno to sobie wyobrazić, nie działały wtedy w Polsce nawet sieciówki w rodzaju Zara czy H&M. Ale nawet z takimi trudnościami nasza bohaterka radziła sobie znakomicie. Wyglądała oryginalnie i nietuzinkowo. Po prostu - inaczej niż wszyscy. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że była… pierwszą polską blogerką modową czasów sprzed Internetu. Choć o blogach wtedy jeszcze nikt nie słyszał, ona już propagowała podejście do mody, które stało się popularne dopiero wiele lat później.

Modą trzeba się bawić!

Czasy się zmieniły. Zmieniła się też Joanna Horodyńska. Teraz w jej stylizacjach znajdziecie najmodniejsze i najbardziej pożądane ubrania oraz dodatki największych domów mody i polskich projektantów. Balenciaga, Gucci, Saint Laurent, MMC Można by wymieniać bez końca. Coś jednak pozostało takie samo. Odwaga z jaką Joanna Horodyńska zestawia ze sobą swoje ubrania i widoczne w każdej jej stylizacji przekonanie, że modą trzeba się bawić. I to dobrze! A zatem… najlepszego, Joanno! Z tobą nie można się nudzić!

Joanna Horodyńska zawsze wygląda oryginalnie i nietuzinkowo.

Joanna Horodyńska stylizacje
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa