Ekskluzywny materiał z nowej VIVY! MODY!

Marcin Brzeziński 7 czerwca 2018 19:30

Zobaczcie, jak Anja Rubik przygotowywała się na czerwony dywan w Cannes! Na 71. Festiwal Filmowy przyleciała prosto z Nowego Jorku, gdzie kilka dni wcześniej pojawiła się na gali MET. Przedtem na Sycylii brała udział w sesji dla Samsunga. Jest szalenie zajęta, wciąż podróżuje, a przy tym zawsze wygląda perfekcyjnie. Jak to robi? Jak sama mówi – zamiast walczyć z jet lagiem, woli go oswoić. „Mam swoje rytuały, które mi pomagają i przygotowują do rytmu dnia. Rano robię sobie czarną kawę z miodem, wieczorem zapalam świeczkę. Nigdy nie przeliczam godzin”.

Anja Rubik jest mistrzynią pakowania

„Pakuję się tak, żebym była gotowa na wszystko”, mówi. Do Europy przyjechała na kilka tygodni. Jej bagaż to zaledwie dwie walizki – ulubione czarne, matowe od Rimowa. W krótsze podróże modelka zabiera tylko bagaż podręczny. „Nie znoszę nadawać bagażu i kiedy tylko mogę, biorę jedynie podręczną torbę”. Jest mistrzynią pakowania. Nawet w małej walizce umie zmieścić wszystko, co jest potrzebne. „Mam listę najważniejszych rzeczy do zabrania w komputerze. Kiedy się pakuję w domu, przeglądam ją i sprawdzam”. Paszport, szczotki do włosów, bielizna, torebki, biżuteria. Wszystkie ubrania i dodatki, które zabiera na wyjazdy, muszą do siebie pasować.

Mam listę najważniejszych rzeczy do zabrania w komputerze

Jeśli Anja pakuje się „na szybko”, zabiera głównie czarne i białe ubrania, które doskonale można ze sobą łączyć. Kolorowych w jej walizce jest zdecydowanie mniej. Bez czego nie wyobraża sobie wyjazdu? „Zawsze zabieram ze sobą kostium kąpielowy, czarny żakiet, szpilki – muszę być przygotowana i na wieczór, i na dzień”. Kreacje na wielkie wyjścia są z reguły dostarczane przez dom mody. Dzień przed planowanym eventem odbywają się przymiarki i robione są drobne poprawki… Cała opowieść Barbary Łubko o spotkaniu z Anją Rubik w Cannes tylko w najnowszej VIVIE! MODZIE! 

1/6
Cannes 2018 Anja Rubik w nowym numerze VIVA! MODA
Copyright @Marcin Ziółko
1/6

W cekinowej minisukience z jesienno-zimowej kolekcji Saint Laurent mogliśmy podziwiać Anję podczas
jej pierwszego wieczoru 71. edycji Festiwalu Filmowego w Cannes.

2/6
Cannes 2018 Anja Rubik w nowym numerze VIVA! MODA
Copyright @Marcin Ziółko
2/6

Podczas przygotowań do wyjścia Anja nie rozstaje się ze swoim smartfonem Samsung Galaxy S9+ w kolorze Lilac. Traktuje go też jak… lusterko, w którym może na bieżąco sprawdzać makijaż.

3/6
Cannes 2018 Anja Rubik w nowym numerze VIVA! MODA
Copyright @Marcin Ziółko
3/6

Naszyjnik marki Boucheron.

4/6
Cannes 2018 Anja Rubik w nowym numerze VIVA! MODA
Copyright @Marcin Ziółko
4/6

Mokasyny Gucci Anja nosi często podczas podróży. Dobiera do nich sportowe spodnie. Kurtka, okulary Saint Laurent, buty Gucci.

5/6
Cannes 2018 Anja Rubik w nowym numerze VIVA! MODA
Copyright @Marcin Ziółko
5/6

W aucie zawsze jest chwila na zrobienie zdjęć i nagranie filmików, które Anja umieści na swoim profilu w mediach społecznościowych. To też moment na rozmowę z przyjaciółmi przez telefon i chwilę wyciszenia tuż przed wyjściem na czerwony dywan!

6/6
Nowa VIVA! MODA na lato 2018 na okładce modelka Georgina Grenville
Copyright @Frederic Pinet
6/6

Cała opowieść Barbary Łubko o spotkaniu z Anją Rubik w Cannes tylko w najnowszej VIVIE! MODZIE!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa