Anna Jagodzińska VIVA! MODA, grudzień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
VIVA! MODA

ABC Ani Jagodzińskiej. Polka, która znalazła się na okładce „Vogue’a” odsłania przed nami swoje tajemnice

Beata Nowicka 8 grudnia 2016 07:15
Anna Jagodzińska VIVA! MODA, grudzień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Jedna z naszych wspaniałych top modelek. Jedyna, która pojawiała się na okładce amerykańskiego Vogue’a. Tylko nam Ania Jagodzińska opowiada od „a” do „z” o tym, co zaprowadziło ją na sam szczyt kariery w modelingu.

 

A – ambicja

Ambicję uważam za jedną z najważniejszy cech, która mnie charakteryzuje. Jest moim motorem napędowym, który działa na mnie motywująco. Nigdy nie czuję się do końca spełniona i ciągle chcę się uczyć czegoś nowego. Uwielbiam też otaczać się inteligentnymi, pełnymi pasji, ludźmi, którzy wiedzą co to znaczy zdrowa ambicja.

 

B- buty

Dobre pytanie: mam wielką słabość do butów! I tutaj nie mam umiaru, im więcej tym lepiej. Buty potrafią być dla mnie prawdziwymi dziełami sztuki. Dlatego też bardzo o nie dbam. Wszystkie pary mam sfotografowane, poukładane w pudełkach z przyklejonym do nich odpowiednim polaroidem. W ten sposób zawsze szybko potrafię znaleźć odpowiednią parę. Oczywiście moja pełna szafa nic nie znaczy i zawsze mi się wydaje, że potrzebuję nowej pary!

 

C- ciuchy

Chyba jak większość kobiet, uwielbiam ubrania. Zamawiam je jednak najcześciej przez strony internetowe, bo nie znoszę chodzenia po sklepach. Dużo podróżuję i pracuję więc spędzanie godzin w galeriach handlowych to dla mnie po prostu strata czasu. Wybierając ubrania dla siebie preferuję stroje proste, klasyczne, ponadczasowe i w takich ciuchach czuję się też najlepiej. Do każdej rzeczy w mojej garderobie mam sentyment. Do każdej jest przypisana jakaś historia, wiem kiedy ostatnio ją nosiłam i co się wtedy wydarzyło lub jakie uczucie towarzyszyło mi kiedy daną rzecz kupiłam.

 

F- fotograf

Steven Meisel – człowiek legenda. Łezka w oku mi się kręci za każdym razem kiedy pomyślę o naszej współpracy. Uwielbiam wszystkie nasze wspólne sesje i atmosferę pracy z nim. Fenomenalny człowiek.

 

G- grzechy

Moim małym grzeszkiem jest wykorzystywanie odrobinę mojej mamy kiedy wracam do Polski. Gdy jestem w domu rodzinnym czuję się znowu jak mała dziewczynka i uwielbiam kiedy mama się mną zajmuje. Proszę ją wtedy np. o robienie mi non stop herbaty, mam nadzieję, że mi to wybaczy.

 

Polecamy też: Anna Jagodzińska i jej ulubione miejsca w Nowym Jorku. Gdzie kupuje jedzenie i ubrania, a gdzie się relaksuje​

 

L – luksus 

Jestem tym szczęśliwcem, który może powiedzieć, że luksusem jest dla mnie moja praca. Modeling, nie mający swojego stałego grafiku daje mi swego rodzaju wolność. Dzięki której mogę skupić się na pracy w moim bistro Think Love Juices & vegan food bądź pozwolić sobie na spontaniczny wyjazd poza miasto. Mam bardzo nie normowany grafik, z którym nauczyłam się współpracować i czerpać z niego korzyści. Luksus to dla mnie również spokój umysłu. Staram się zbytnio nie analizować rzeczy, nie dzielić włosa na czworo, a po prostu dostrzegać piękno w najdrobniejszych sprawach i cieszyć się nimi.

Luksus ma dla mnie też oczywiście wymiar bardziej materialny. Są to moje zachcianki, np. Wspominane już buty, na które mogę sobie pozwolić dzięki mojej ciężkiej pracy.

 

M – miłość

Miłość to uczucie które ciagle ewoluuje, jest wielowymiarowe. Nie potrafię go prosto opisać. Kocham moich rodziców, brata, psa Salwadora, mojego partnera. Dla mnie zawsze najważniejsza była i jest miłość długodystansowa. To ona dodaje mi skrzydeł. Wytrwałość, pokora, szacunek- takie wzorce czerpałam od moich rodziców i takie mam doświadczenia z mojego rodzinnego domu i tego się trzymam. Chcę budować swój związek na podobnych fundamentach.

 

N - Nowy Jork

Nowy Jork to jest mój drugi dom. Uwielbiam energię tego miasta, jest niepowtarzalna. Tutaj mam swoja bazę, wielu przyjaciół ale też pracę. To miasto i jego ludzie dodają mi zastrzyku bardzo pozytywnej energii.

 

O – ojciec

Tata był dla mnie od zawsze dużym autorytetem. To do niego idę kiedy potrzebuję pomocy w decyzjach i sprawach biznesowych. Zawsze wtedy służy mi cenną radą. Tata nawet do najmniejszej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i wiem, że mogę liczyć na niego w każdej najtrudniejszej sytuacji. Jedną z cech którą w nim również cenię to szczerość. Tym bardziej cenne są jego rady, bo wiem ze niczego przede mną nie ukrywa tylko mówi to co naprawdę sądzi.

 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze magazynu VIVA! MODA

 

Anna Jagodzińska w sesji na lodowcu
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Polecamy też: Topmodelka, pierwsza Polka na okładce amerykańskiego "Vogue". Anna Jagodzińska w najnowszej Vivie!​

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Oscary 2022: oto 5 filmów nominowanych za kostiumy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa