Nowy_trend_na_instagramie_Shopping_Bag_ Challenge
Fot. Instagram @c.angele12 @_minhtrieu_
O TYM SIĘ MÓWI

Nowa moda na Instagramie! O co chodzi w Shopping Bag Challenge?

Przyłączycie się?!

Marcin Brzeziński 6 maja 2020 15:14
Nowy_trend_na_instagramie_Shopping_Bag_ Challenge
Fot. Instagram @c.angele12 @_minhtrieu_

Jak sobie uprzyjemnić czas bez kontaktów towarzyskich? Wielu z nas więcej czasu niż zwykle poświęca mediom społecznościowym. Na Facebooku i Instagramie co chwila więc pojawiają się nowe zabawy, które najczęściej przyjmują formę „wyzwań”. A chodzi o to, że jedna osoba wyznacza koleją, by ta wykonała jakieś zadanie. Czasem chodzi o rzeczy całkiem wartościowe, jak wskazanie dziesięciu ulubionych książek lub filmów, a czasem liczy się jedynie czysta rozrywka. I tak jest w przypadku ostatniej internetowej mody, czyli Shopping Bag Challenge.

Zabawy z torbą na zakupy #ShoppingBagChallenge

O co chodzi w tej zabawie? Tym razem należy stworzyć stylizację używając jedynie… torby na zakupy. Może być to papierowa torba z logo znanego domu mody, ale równie dobrze reklamówka z popularnego supermarketu lub kultowa niebieska torba z Ikei. Kiedy stylizacja już powstanie wystarczy jeszcze tylko sfotografować się w jakiejś efektownej pozie, wrzucić zdjęcie na Instagram i oznaczyć je hasztagiem #shoppingbagchallenge. I już po chwili bierzemy udział w zabawie, która sprawiała w tych ciężkich czasach trochę przyjemności tysiącom ludzi na świcie. Nie warto więc chyba być zbyt surowym w ocenie podobnych „wyzwań”. A wam, jak się podoba Shopping Bag Challenge?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Posted @withregram • @missjuulie C’est au tour du #shoppingbagchallenge lancé par @instanoface maintenant. C’est le même principe que le #sacpoubellechallenge sauf que c’est avec un grand sac de shopping ou un sac plastique😂 Comme j’avais pas de grand sac, j’ai pris 2 sacs plastique, un pour le haut et l’autre pour faire la jupe😅Le confinement nous rend dingue😅😂 Alors, vous aimez ? A vous de jouer les filles, mettez vos plus beaux sacs sur vous😅😂 #shoppingbagchallenge #bagchallenge #sacplastique #sacpoubellechallenge #confinementchallenge #leridiculenetuepas #onsoccupecommeonpeut #sacplastiquechallenge #plasticbagchallenge

Post udostępniony przez @ challenge_sac_poubelle

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.