Sabina Zięba 22 października 2017 11:00
1/11
Copyright @Materiały prasowe
1/11

Viktor Horsting i Rolf Snoeren to duet holenderskich projektantów, który od lat wyróżnia się na tle innych twórców mody. Już ich debiut w 1993 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody i Fotografii w Hyeres przyniósł im główną nagrodę, dzięki której uwierzyli w swoje umiejętności i podjęli decyzję o przeprowadzce do Paryża. Od tamtej pory cały czas są wierni swojej miłości do mody rzeźbiarskiej i eksperymentalnej, a każdy z ich strojów jest małym dziełem sztuki. Warto wspomnieć, że w 2013 roku ich kolekcja została w całości wyprzedana jeszcze przed pokazem - wszystkie kreacje kupił chcący zachować anonimowość kolekcjoner sztuki.

Polecamy też: Te kreacje wyglądają jak z bajki! Zobaczcie 10 najlepszych sukien ślubnych Zuhair Murad na jesień i zimę... przyszłego roku!

Sam Rolf mówi: „Dla nas moda zawsze traktowała o ucieczce od rzeczywistości, a ubrania mają jako pierwsze ukazywać piękno marzeń. Piękno i nadzieję na ich spełnienie. Cynizm, jak wiadomo, zabija wszystko co najpiękniejsze”. Tym samym duet Viktor & Rolf kierował się przy tworzeniu kolekcji ślubnej na jesień i zimę przyszłego roku. Ich najnowsze projekty zachwycą każdą pannę młodą. Znajdziemy wśród nich i minimalistyczne klasyczne suknie ślubne, i nowatorskie kombinezony o odważnych krojach. Wszystko oczywiście ozdobione różnej wielkości kokardami, koronkami oraz motywami kwiatowymi, co daje niezwykle kobiecy efekt. Zobaczcie ich wyjątkowe propozycje w naszej galerii!


Duet projektantów: Viktor Horsting i Rolf Snoeren.

10/11
Copyright @Materiały prasowe
10/11

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.