Sabina Zięba 22 października 2017 11:00
1/11
Copyright @Materiały prasowe
1/11

Viktor Horsting i Rolf Snoeren to duet holenderskich projektantów, który od lat wyróżnia się na tle innych twórców mody. Już ich debiut w 1993 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody i Fotografii w Hyeres przyniósł im główną nagrodę, dzięki której uwierzyli w swoje umiejętności i podjęli decyzję o przeprowadzce do Paryża. Od tamtej pory cały czas są wierni swojej miłości do mody rzeźbiarskiej i eksperymentalnej, a każdy z ich strojów jest małym dziełem sztuki. Warto wspomnieć, że w 2013 roku ich kolekcja została w całości wyprzedana jeszcze przed pokazem - wszystkie kreacje kupił chcący zachować anonimowość kolekcjoner sztuki.

Polecamy też: Te kreacje wyglądają jak z bajki! Zobaczcie 10 najlepszych sukien ślubnych Zuhair Murad na jesień i zimę... przyszłego roku!

Sam Rolf mówi: „Dla nas moda zawsze traktowała o ucieczce od rzeczywistości, a ubrania mają jako pierwsze ukazywać piękno marzeń. Piękno i nadzieję na ich spełnienie. Cynizm, jak wiadomo, zabija wszystko co najpiękniejsze”. Tym samym duet Viktor & Rolf kierował się przy tworzeniu kolekcji ślubnej na jesień i zimę przyszłego roku. Ich najnowsze projekty zachwycą każdą pannę młodą. Znajdziemy wśród nich i minimalistyczne klasyczne suknie ślubne, i nowatorskie kombinezony o odważnych krojach. Wszystko oczywiście ozdobione różnej wielkości kokardami, koronkami oraz motywami kwiatowymi, co daje niezwykle kobiecy efekt. Zobaczcie ich wyjątkowe propozycje w naszej galerii!


Duet projektantów: Viktor Horsting i Rolf Snoeren.

10/11
Copyright @Materiały prasowe
10/11

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?