Która podoba Wam się najbardziej?

Sabina Zięba 12 maja 2018 12:00

W piątkowy wieczór 11 maja w Cannes odbyła się premiera filmu Les eternels. To dzieło chińskiego reżysera Jia Zhang-ke, który tworzy obrazy skrupulatnie odzwierciedlające czarną ewolucję swojego kraju. Tym razem w swoim dziele skupił się na szaleństwie miejskości galopujących miast, krajobrazie zniszczonym przez fabryki i staroświeckiej wiosce Datong, która również boryka się z nowoczesnością i jak główna bohaterka jest delikatna i nietrwała.

Na pierwszym pokazie tego filmu w Cannes pojawiło się wiele gwiazd, z których największą uwagę zdecydowanie skradła supermodelka Bella Hadid. Zobaczcie, jak się prezentowały!  

1/6
Copyright @ONS
1/6

 Bella Hadid zaprezentowała się w kreacji Diora.

2/6
Copyright @ONS
2/6

Modelka Victoria Silvstedt zdecydowała się na suknię o syrenim kroju projektu Ali'ego Karoui.

3/6
Copyright @East News
3/6

Jedna z najpopularniejszych modelek lat 90., Eva Herzigová, na premierze zjawiła się w projekcie Diora.

4/6
Copyright @East News
4/6

Piosenkarka Cheryl Cole w kreacji Zuhaira Murada.

5/6
Copyright @ONS
5/6

Modelka Deepika Padukone zdecydowała się na dosyć kontrowersyjną suknię z kolekcji wiosna/lato 2018 Ashi Studio.

6/6
Copyright @ONS
6/6

Francuska aktorka Julie Gayet zdecydowała się na kreację w dwóch kontrastujących odcieniach. Ciekawego efektu dodały frędzle w okolicy pasa.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.