Która z nich wyglądała najlepiej?

Sabina Zięba 11 maja 2018 11:55

Festiwal w Cannes trwa w najlepsze! Trzeciego dnia wydarzenia na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, również polskich. Nie zabrakło przepychu i wyjątkowych kreacji. Na premierach „Plaire, aimer et courir vite” oraz „Zimnej wojny” pojawiła się m. in. ambasadorka L’Oréal Polska, Grażyna Torbicka, Doda, czy Julia Wieniawa. Wśród nich można było zobaczyć również modelkę Irinę Shayk, byłą żonę Johnny'ego Deppa, Amber Heard czy zdobywczynię Oscara, Lupitę Nyongo.

Która z aktorek zapisała się na kartach festiwalu najpiękniejszą kreacją? Sprawdźcie w naszej galerii! 

1/9
Copyright @ONS
1/9

Jessica Mercedes w kreacji Bohoboco. Dobrała do niej torebkę The Row. Na festiwalu zjawiła się jako wysłanniczka marki L’Oréal Paris.

2/9
Copyright @ONS
2/9

Lupita Nyong'o zachwycała w sukni od Diora.

3/9
Copyright @ONS
3/9

Doda w kreacji z atelier Alexandre'a Vauthiera.

4/9
Copyright @ONS
4/9

Najpiękniejsza dziewczynka świata, czyli modelka i ambasadorka L’Oréal Paris, która jako dziecko wzięła udział w sesji do Vogue'a, Thylane Blondeau, pojawiła się w kreacji Alberty Ferretti.

5/9
Copyright @East News
5/9

Ambasadorka L’Oréal Paris, Grażyna Torbicka w zachwycającej sukni projektu Violi Piekut.

6/9
Copyright @East News
6/9

Ambasadorka L’Oréal Paris, Amber Heard wybrała kreację Valentino. Odważną górę równoważyła obszerna spódnica.

7/9
Copyright @East News
7/9

Cate Blanchett, która w tym roku jest przewodniczącą jurorów Festiwalu Filmowego, zdecydowała się na suknię Mary Katrantzou.

8/9
Copyright @East News
8/9

Julia Wieniawa w kreacji Violi Piekut. Dobrała do niej biżuterię marki Selfie Jewellery. Na festiwalu pojawiła się w charakterze wysłanniczki L’Oréal Paris.

9/9
Copyright @East News
9/9

Irina Shayk w sukni Versace oraz biżuterii Chopard.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.