Zobaczcie wszystkie kreacje gwiazdy „50 twarzy Greya”

Sabina Zięba 3 września 2018 19:30

Po sukcesie trylogii filmowej opowiadającej o historii miłości milionera Christiana Greya i studentki Anastasii Steele, widzowie nie mieli zbyt wielu okazji do oglądania odtwórczyni głównej roli w tej serii na wielkim ekranie. Na początku listopada jednak do kin wchodzi „Suspiria”, gdzie zobaczymy Dakotę Johnson w całkowicie nowym wydaniu.

Aktorka pragnęła uniknąć zaszufladkowania i trzeba przyznać, że konsekwentnie realizuje swoje postanowienie. W celu promocji nowej produkcji, Dakota odwiedziła kilka dni temu Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Jak zwykle zwróciła uwagę wszystkich fotoreporterów, lecz olśniewała nie tylko urodą, ale również przepięknymi kreacjami. Zobaczcie je w naszej galerii! Która jest Waszą ulubioną?  

1/4
Copyright @East News
1/4

2/4
Copyright @East News
2/4

3/4
Copyright @East News
3/4

4/4
Copyright @East News
4/4

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.