Zobaczcie wszystkie kreacje gwiazdy „50 twarzy Greya”

Sabina Zięba 3 września 2018 19:30

Po sukcesie trylogii filmowej opowiadającej o historii miłości milionera Christiana Greya i studentki Anastasii Steele, widzowie nie mieli zbyt wielu okazji do oglądania odtwórczyni głównej roli w tej serii na wielkim ekranie. Na początku listopada jednak do kin wchodzi „Suspiria”, gdzie zobaczymy Dakotę Johnson w całkowicie nowym wydaniu.

Aktorka pragnęła uniknąć zaszufladkowania i trzeba przyznać, że konsekwentnie realizuje swoje postanowienie. W celu promocji nowej produkcji, Dakota odwiedziła kilka dni temu Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Jak zwykle zwróciła uwagę wszystkich fotoreporterów, lecz olśniewała nie tylko urodą, ale również przepięknymi kreacjami. Zobaczcie je w naszej galerii! Która jest Waszą ulubioną?  

1/4
Copyright @East News
1/4

2/4
Copyright @East News
2/4

3/4
Copyright @East News
3/4

4/4
Copyright @East News
4/4

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.