shopping 2019
Fot. East News
O tym się mówi

Kolejna marka odzieżowa, która wycofuje się z Polski!

To bardzo smutna wiadomość!

Redakcja VIVA! 18 września 2019 17:30
shopping 2019
Fot. East News

Skandynawska marka odzieżowa Cubus, była obecna na polskim rynku od 1996 roku! Uwielbiana przez Polaków marka odzieżowa Cubus niestety zamyka swoje sklepy w Polsce. Była obecna na polskim rynku przez 23 lata. Jakie są powody zakończenia działalności na polskim rynku?

Dlaczego marka Cubus zamyka sklepy w Polsce?

30 lipca 2019 r. Cubus Polska złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. Marka miała 17 lokali w całej Polsce, w których zatrudnionych było 146 osób. Jak podaje serwis tvn24bis.pl, wszystkie sklepy zakończą działalność w październiku. Jak dowiedzieliśmy się od biura prasowego marki. Firma wykazywała słabe wyniki finansowe zanotowane na naszym rynku. W 2018 roku Cubus zanotował stratę na poziomie 19,6 miliona złotych, podczas gdy w 2017 roku strata wyniosła 19,1 miliona złotych. Pierwsze sklepy Cubus pojawiły się w Polsce w 1996 roku. W ciągu ostatnich kilku lat działalność w Polsce zakończyły m.in. Marks & Spencer, Topshop i Aldo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

After Work Outfit.. EVERY DAY 😄 Tap to shop Mona Merino Sweater & Marna Merino Pants #cubusofficial

Post udostępniony przez Cubus (@cubusofficial)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.