shopping 2019
Fot. East News
O tym się mówi

Kolejna marka odzieżowa, która wycofuje się z Polski!

To bardzo smutna wiadomość!

Redakcja VIVA! 18 września 2019 17:30
shopping 2019
Fot. East News

Skandynawska marka odzieżowa Cubus, była obecna na polskim rynku od 1996 roku! Uwielbiana przez Polaków marka odzieżowa Cubus niestety zamyka swoje sklepy w Polsce. Była obecna na polskim rynku przez 23 lata. Jakie są powody zakończenia działalności na polskim rynku?

Dlaczego marka Cubus zamyka sklepy w Polsce?

30 lipca 2019 r. Cubus Polska złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. Marka miała 17 lokali w całej Polsce, w których zatrudnionych było 146 osób. Jak podaje serwis tvn24bis.pl, wszystkie sklepy zakończą działalność w październiku. Jak dowiedzieliśmy się od biura prasowego marki. Firma wykazywała słabe wyniki finansowe zanotowane na naszym rynku. W 2018 roku Cubus zanotował stratę na poziomie 19,6 miliona złotych, podczas gdy w 2017 roku strata wyniosła 19,1 miliona złotych. Pierwsze sklepy Cubus pojawiły się w Polsce w 1996 roku. W ciągu ostatnich kilku lat działalność w Polsce zakończyły m.in. Marks & Spencer, Topshop i Aldo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

After Work Outfit.. EVERY DAY 😄 Tap to shop Mona Merino Sweater & Marna Merino Pants #cubusofficial

Post udostępniony przez Cubus (@cubusofficial)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.