Co Wy na to?

Redakcja VIVA! 12 lutego 2021 22:01

Czy wy również jesteście już zagubieni od ilości propozycji marek odzieżowych, obecnych na polskim rynku? My, kiedy wybieramy ubrania stawiamy przede wszystkim na wygodę, dobrą jakość i oczywiście modny fason. Polska marka Flawless, uwiodła nas właśnie tymi cechami, swoich produktów. Ich bluzy i spodnie, są po prostu świetne! Redakcja VIVA! odkrywa polskie marki z potencjałem, tym razem prezentujemy Wam markę Flawless.

Co to za marka i jakie kolekcje proponuje?

Oferta Flawless, to komfortowe i stylowe ubrania najwyższej jakości. Cenią minimalistyczną stylistykę oraz proste formy, projektują dla kobiet, które cenią sobie jakość i chcą cieszyć się ubraniami przez wiele lat.

Wykorzystujemy naturalne, trwałe i jednocześnie miłe i przyjemne tkaniny!
Kolekcje basic oraz kolekcje sezonowe łączy uniwersalność i ponadczasowość. Prostota i minimalizm, to nasz znak rozpoznawczy. Nadzorujemy cały proces powstawania naszych ubrań. Same wybieramy tkaniny, z których szyjemy: wybieramy idealny kolor, gramaturę oraz wykończenie. Dokładnie przyglądamy się wszystkim szwom. Możemy z dumą się podpisać pod jakością, którą otrzymują nasze klientki - mówią właścicielki firmy

Założycielki firmy Flawless wierzą w modę zrównoważoną. Wspierają lokalnych dostawców oraz małe szwalnie. Projektują i szyją wyłącznie w Polsce.  

Historia naszego duetu to opowieść, jakich wiele. Po latach pracy w korporacji postanowiłyśmy zrobić coś dla siebie i innych kobiet. Jesteśmy dwiema przeciwnościami, które się przyciągnęły i stworzyły znakomicie uzupełniającą się całość, w postaci naszej marki modowej.

Agnieszka jest poukładana i obowiązkowa. Dba, by wszystko szło zgodnie z planem. Bogusia to marzycielka, ale z konkretną stroną osobowości. Jako typowa perfekcjonistka, dogląda, by projekty Flawless były idealne. Nic nie umknie jej czujnym oczom.

Spędzamy tygodnie w trasie, w poszukiwaniu najlepszych tkanin i odkrywając nowych interesujących dostawców. Rozmawiamy z producentami, konstruktorami i krawcami. Słuchamy historii, które potem potrafią tchnąć życie w kolejne kolekcje. Codziennie się uczymy i wprowadzamy coś nowego i wyjątkowego do naszych projektów. By móc powiedzieć, że jesteśmy Flawless. Po prostu.

Nie boją się codziennych obowiązków, uwielbiają swoją pracę i klientki, które wracają po nowe modele. Każda kolekcja jest dla nich nowym wyzwaniem, motywacją do tego żeby tworzyć coraz lepsze projekty.

Prowadzenie marki odzieżowej to codzienna ciężka praca, to praca 24h na dobę, tworzenie nowych produktów, nadzór nad produkcją, dostawy, marketing, social media, a do tego również tabelki i papierki – umowy, fv. itp. Wszystko to pochłania mnóstwo czasu i energii ale dostajemy coś w zamian.  Niesamowitego kopa i motywację do pracy, gdy np. na mieście widzimy uśmiechnięte kobiety w naszych rzeczach – to oznacza że są szczęśliwe i zapewne dobrze się w nich czują.

Sami zobaczcie ich najnowszą kolekcję! Zapraszamy też na profil na Instagramie!

2/7
polska marka Flawless
Copyright @mat.prasowe
2/7
3/7
polska marka Flawless
Copyright @mat.prasowe
3/7
5/7
polska marka Flawless
Copyright @mat.prasowe
5/7

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.