W samym centrum Warszawy!

Redakcja VIVA! 26 lutego 2021 07:14

Marka MUUV. jest już amatorkom polskiej mody dobrze znana. Założycielki marki Malina Kurkowska i Kaja Lizut, właśnie spełniły jedno ze swoich zawodowych marzeń. Otworzyły swój pierwszy sklep stacjonarny w samym centrum Warszawy, przy ul. Kruczej 16/22. To adres do zapamiętania!

Marka MUUV. musisz ją poznać!

MUUV. ma już sześć lat. W ciągu tego czasu przeszedł niemałą przemianę. Z raczkującej firmy prowadzonej z mieszkania jednej z założycielek rozwinął się w potężny sklep internetowy, który współpracuje z dużymi graczami na naszym rynku m.in. Baltona Duty Free Shop na lotnisku Chopina, czy Westwing. A teraz ma też swój pierwszy, flagowy sklep stacjonarny. Dbałość o detale i konsekwencja, to mocne strony #muuvgirls. To spójne podejście realizuje się też we wnętrzu ich butiku. Jest minimalistyczne, surowe, z przewagą bieli, mikrocementu i litego drewna. Najwyższej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrza były tworzone na zamówienie marki. Podobnie jak dzianiny, z których powstają jej ubrania (m.in. bawełna SOFT TOUCH czy SMOOTH COTTON). To nie przypadek. 

Wnętrza butiku są wyjątkowo piękne!

Skąd pomysł na takie wnętrze? Wiadomo. To mieszanka wrażeń i wspomnień z podróży, miejsc, w których #muuvgirls spędzają czas. Od minimalistycznych hoteli na odludziu, przypadkowych noclegów znalezionych na airbnb, przez surowe, imponujące spa, czy legendarne restauracje na plaży. Wakacyjny klimat butiku podkreślają imponujące, dwumetrowe kaktusy umieszczone w przestronnej witrynie. Obok takiego miejsca nie da się przejść obojętnie. Butik MUUV. jest kameralny, a zakupy w nim, pomimo pandemii, są zupełnie bezpiecznie. Przestrzegamy wszelkich wytycznych: dbamy, żeby liczba osób nie przekraczała tej zalecanej na danej powierzchni, nosimy maseczki, pilnujemy, żeby nie zabrakło płynu do dezynfekcji.


Butik jest czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11-19

www, e-sklep: www.muuv.pl
sklep stacjonarny: Krucza 16/22, Warszawa

Zapraszamy również na stronę internetową marki MUUV.

1/7
Marka Muuv
Copyright @mat.prasowe
1/7

Malina Kurkowska i Kaja Lizut

4/7
Marka Muuv
Copyright @mat.prasowe
4/7

Wnętrza butiku projektowali Five Cell Architects

5/7
MUUV marka polska
Copyright @mat.prasowe
5/7

Klasyczne basicowe kroje, głębokie wycięcia i robione na zamówienie materiały najwyższej jakości. To niezmiennie największe słabości projektantek: Kai Lizut i Maliny Kurkowskiej.

6/7
MUUV marka polska
Copyright @mat.prasowe
6/7

Wszystkie modele uszyte są z mięsistej, przemiłej w dotyku bawełny, wyprodukowanej na specjalnie zamówienie.

7/7
MUUV marka polska
Copyright @mat.prasowe
7/7

Koniecznie odwiedźcie nowy butik stacjonarny marki MUUV.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?