Zakochasz się w tych modelach!

Aleksandra Frankowska 19 czerwca 2021 15:27

Znana polska marka biżuterii, z okazji swojego 10-lecia przygotowała niezwykłą jubileuszową kolekcję. Inspiracją do jej powstania było dziesięć najpopularniejszych motywów, które pojawiały się w biżuterii Mokobelle w ciągu ostatnich lat. Kolekcja została zaprezentowana 10 czerwca podczas urodzinowego eventu w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle, gdzie znajduje się jeden z salonów marki. 

Mokobelle było jednym z prekursorów stylu boho na polskim rynku biżuterii modowej. Od początku marka stawiała na najwyższą jakość wykonania i autorski design. Biżuteria tworzona jest ręcznie przez zespół projektantek i polskich jubilerów, z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemiosła artystycznego. Do jej wyrobu używane są wyłącznie szlachetne metale: czyste i pozłacane srebro oraz wszelkiego rodzaju naturalne i półszlachetne kamienie. 

Czego mogą spodziewać się klienci w urodzinowej kolekcji? Nowej odsłony najpopularniejszych wzorów, którymi  marka podbiła serca swoich licznych fanów. Między innymi kultowych Mokobelek - bransoletek z półszlachetnych kamieni z zawieszkami, spektakularnych kolczyków w wersji maxi z różnokolorowymi chwostami oraz bestsellerowych naszyjników z nowym wzorem rozety Mokobelle, która jest motywem przewodnim jubileuszowej linii. Symbol graficzny marki pojawia się w nowej wersji w kilku rodzajach naszyjników i bransoletek. W kolekcji zachwycają również zjawiskowe, ręcznie wykonane naszyjniki z pereł oraz efektowne zestawy   bransoletek z pozłacanego srebra, onyksów i labradorytów, które od lat są znakiem rozpoznawczym marki. Nie mogło także zabraknąć motywów czaszki i pióra, które powróciły  w spektakularnym modelu w glam-rockowym stylu.

W roku swojego jubileuszu marka zaprezentowała również odświeżone graficznie logo wzbogacone o bardzo istotny przekaz – Art of Emotions - nawiązujący do połączenia sztuki i pięknych emocji, które od lat wzbudza biżuteria Mokobelle.

Dziesiąte urodziny marki stały się również inspiracją do powstania dwóch sesji zdjęciowych. W pierwszej – autorstwa Patrycji Woy – modelkami są właścicielki wraz z kobiecym zespołem Mokobelle. Druga sesja to piękna prezentacja jubileuszowej kolekcji w obiektywie Patrycji Płanik.

Kolekcję jubileuszową oraz pozostałe kolekcje znajdziecie w sklepie online oraz salonach marki przy ul. Mokotowskiej 54 i w Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42. 

1/8
Mokobelle
Copyright @Mokobelle
1/8
4/8
Mokobelle
Copyright @Mokobelle
4/8
5/8
Mokobelle
Copyright @Mokobelle
5/8
7/8
Mokobelle
Copyright @Mokobelle
7/8
8/8
Mokobelle
Copyright @Mokobelle
8/8

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?