Dedctd
Fot. Dedctd
Polska moda 2021

Polska moda 2021: ubrania stworzone z marzeń od marki Dedctd!

Niesamowita jakość materiałów i krojów!

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2021 12:27
Dedctd
Fot. Dedctd

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa mocno zweryfikowała wiele biznesów. Ofiarą cięcia etatów była również Agata Wilkin, mama trójki dzieci z Suchej Koszalińskiej, która postanowiła wykorzystać ten moment i zostać własnym szefem. Co zrobiła? Zainwestowała wszystkie swoje oszczędności, tworząc markę modową dla kobiet. Jak sama twierdzi, było warto!

Wszystko na jedną kartę

Agata Wilkin do tej pory związana była z branżą ślubną i hotelarską. Moda miała być czymś zupełnie nowym, jednak wiedziała, że musi się udać. Skoczyła na głęboką wodę, bała się bardzo, ale wierzyła! To pomogło. Zaczęła tworzyć produkty dla kobiet oparte o jej własny gust. Zrezygnowała z badań rynku, postawiła na swoją intuicję. Opłaciło się.

Ubrania dla kobiet 30+

Wybrała modę, ponieważ brakowało jej ciekawych, innowacyjnych i jednocześnie ponadczasowych rozwiązań dla kobiet 30+, również młodych mam, które chciałyby wyjść z pieluch i czuć się atrakcyjnie. Udało jej się znaleźć konstruktorkę odzieży i szwalnię, wraz z którą tworzy niesamowite projekty. Kobiety je kochają! Pierwsza kolekcja okazała się wielkim sukcesem.

Ekologia ponad wszystko

To główna filozofia marki. W swoich projektach Agata Wilkin stara się przekazać, że ubrania są tylko naszym uzupełnieniem. Nazwy kolekcji też nie są przypadkowe – określają demony, z którymi człowiek zmaga się na co dzień. Ważne są dla niej materiały, które powstają zgodnie z troską o naturę, ale są również przyjemne dla ciała.

Czy skok na głęboką wodę okazał się właściwy?

To była świetna decyzja! Twórczyni marki wciąż powtarza kobietom, że nie należy bać się ryzykować. Warto zrobić listę za i przeciw, aż w końcu przyjdzie moment na robienie tego, co się po prostu kocha.

Więcej projektów można znaleźć na Instagramie marki Dedctd!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dedctd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dedctd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dedctd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dedctd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dedctd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @dedctd

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…