Gwiazdy kochają te modele!

Aleksandra Frankowska 3 czerwca 2021 12:27

Młoda marka, która z przytupem wkroczyła na salony w 2019 roku podczas pokazu duetu Thecadess.  Już wtedy Amoreshoes pokochały polskie gwiazdy i influencerki. Kultowe kowbojki noszą min. : Lara Gesler, Ania Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Edyta Górniak, Paulina Krupińska, Honorata Skabek czy Maja Bohosiewicz. Słabość do tych wyjątkowych butów mają również styliści, którzy bardzo chętnie współpracują z Amoreshoes, a wyniki tej współpracy można niejednokrotnie obserwować w wielu publikacjach lifestylowych i modowych.

Młoda marka to  nie znaczy, że ludzie którzy ją tworzą są zupełnymi laikami. Nic bardziej mylnego – część zespołu produkcyjnego ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Jest więc  gwarancja, że Amoreshoes to porządne polskie rzemiosło, którego dopełnieniem są wysokiej jakości włoskie materiały  i światowy design.  Zakupy w tym małym brandzie  to pewność z otrzymania tej jedynej, niepowtarzalnej pary,  wyprodukowanej specjalne dla kupującego – nie ma nadprodukcji i zalegających towarów w magazynie.

Mocną stroną marki jest indywidualne podejście do klienta. Mnóstwo rozmów, maili, wiadomości i poszukiwań tej pary „idealnej” – mega kobiecej i super wygodnej. Amoreshoes wsłuchuje się w potrzeby w swoich klientek i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Więcej modeli można znaleźć na stronie internetowej Amoreshoes! 

1/6
Amoreshoes
Copyright @Amoreshoes
1/6
2/6
Amoreshoes
Copyright @Amoreshoes
2/6
3/6
Amoreshoes
Copyright @Amoreshoes
3/6
4/6
Amoreshoes
Copyright @Amoreshoes
4/6
5/6
Amoreshoes
Copyright @Amoreshoes
5/6
6/6
Amoreshoes
Copyright @Amoreshoes
6/6

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.