Co kryje się pod tą nazwą?

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2021 14:36

Uwielbiamy minimalistyczne formy, dawno na naszym polskim rynku nie było takiej marki, stawiającej na jakość, minimal i unisex. Marka Pp projekt urzekła nas prostotą form, użytkowością i nowoczesnością. Taki klimat jakiś czas temu prezentowała polska marka Nenukko. Co takiego jest w kolekcji Pp projekt, że chce się mieć te rzeczy i kto stoi za tym pomysłem. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Szukasz ubrań na chłodniejsze dni? Na Modago.pl znajdziesz idealne kurtki jesienne damskie.

Wiele osób pyta, co kryje się za logo Pp?

Pp to skrót od Pracowni Projektowej. Z zawodu jestem architektem i zajmuję projektowaniem wnętrz i elementów ich wyposażenia. Temat ubrań pojawił się z przypadku. Nie planowałam rozwijać działalności w tym kierunku, dlatego też nie została opracowana oprawa typowo na rzecz marki ubraniowej. Potrzeba posiadania ubrań o mocno skonkretyzowanej formie  stała się bodźcem do procesu tworzenia. Umiejętność rysowania zdecydowanie ułatwiła mi przekaz tego co planowałam zrobić dla siebie. Chodziło o ubrania wygodne ale zdecydowanie NIE do przesiadywania w zaciszu domowym. Miałam to szczęście, że trafiłam na osobę, która świetnie spełniła moje oczekiwania. Na tym etapie działania w temacie ubrań miały się zakończyć  i tak by się stało gdyby nie to, że ludzie na ulicy jak i znajomi zaczęli dopytywać gdzie można dostać takie rzeczy? Pomyślałam, że to może być ciekawa odsłona kolejnego projektu. Tak właśnie traktuję PP_ubrania, jako projekt który jest odpowiedzią na konkretne wymagania.

Wybierając tkaniny zwracałam uwagę na fakturę, grafikę jaką tworzy załamanie materiału, na to jak ciekawie się układa mimo prostoty w kroju. Uświadomiłam sobie, że ubrania mają wiele wspólnego z architekturą. Korzystam z usług lokalnej szwalni, a materiały kupuję od Polskich producentów. Większość ubrań jest unisex. To wielka radość, że mogę podzielić się moim projektem z kolejnymi osobami

Zapraszamy na stronę internetową Pp_projekt oraz Profil na Instagramie

1/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
1/7
2/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
2/7
3/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
3/7
4/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
4/7
5/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
5/7
6/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
6/7
7/7
polska moda 2021
Copyright @mat.prasowe
7/7

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.