Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News
Ze świata mody

Partnerka Borysa Szyca na Festiwalu Filmowym w Gdyni!

Co myślicie o stylizacji Justyny Nagłowskiej?

Redakcja VIVA! 17 września 2019 13:55
Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News

Justyna Nagłowska, partnerka znanego aktora Borysa Szyca, pojawiła się wczoraj na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019. 44. Festiwal rozpoczął się w miniony poniedziałek. W Gdyni zostaną pokazane najnowsze produkcje filmowe. W tym roku o Złote Lwy powalczą między innymi "Mowa ptaków" (reż. Xawery Żuławski), "Piłsudski" (reż. Michał Rosa), "Obywatel Jones" (reż. Agnieszka Holland) czy "Interior" (reż. Marek Lechki). Platynowe Lwy za całokształt dokonań artystycznych odbierze natomiast Krzysztof Zanussi.

Kto pojawił się na 44.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdynia 2019

Oprócz filmów, które oczywiście wzbudzają największe emocje. Oczy wszystkich zwrócone są również na gwiazdy, które pojawią się na festiwalu. Wczoraj na czerwonym dywanie można było spotkać: Agnieszkę Holland, Katarzynę Figurę, Romę Gąsiorowską, czy Borysa Szyca z partnerką. Stylizacja Justyny Nagłowskiej wzbudziła sporo kontrowersji. Wybór kreacji był zaskakujący i podkreślający walory sylwetki Pani Justyny. Był to garnitur w kolorze butelkowej zieleni skomponowany z szarymi szpilkami z wężowej skóry. Ale to co najbardziej przykuwało wzrok, to bardzo głęboki dekolt i długi naszyjnik... Co myślicie o takiej stylizacji? Czy podoba Wam się retro style Justyny Nagłowskiej?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.