Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News
Ze świata mody

Partnerka Borysa Szyca na Festiwalu Filmowym w Gdyni!

Co myślicie o stylizacji Justyny Nagłowskiej?

Redakcja VIVA! 17 września 2019 13:55
Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News

Justyna Nagłowska, partnerka znanego aktora Borysa Szyca, pojawiła się wczoraj na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019. 44. Festiwal rozpoczął się w miniony poniedziałek. W Gdyni zostaną pokazane najnowsze produkcje filmowe. W tym roku o Złote Lwy powalczą między innymi "Mowa ptaków" (reż. Xawery Żuławski), "Piłsudski" (reż. Michał Rosa), "Obywatel Jones" (reż. Agnieszka Holland) czy "Interior" (reż. Marek Lechki). Platynowe Lwy za całokształt dokonań artystycznych odbierze natomiast Krzysztof Zanussi.

Kto pojawił się na 44.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdynia 2019

Oprócz filmów, które oczywiście wzbudzają największe emocje. Oczy wszystkich zwrócone są również na gwiazdy, które pojawią się na festiwalu. Wczoraj na czerwonym dywanie można było spotkać: Agnieszkę Holland, Katarzynę Figurę, Romę Gąsiorowską, czy Borysa Szyca z partnerką. Stylizacja Justyny Nagłowskiej wzbudziła sporo kontrowersji. Wybór kreacji był zaskakujący i podkreślający walory sylwetki Pani Justyny. Był to garnitur w kolorze butelkowej zieleni skomponowany z szarymi szpilkami z wężowej skóry. Ale to co najbardziej przykuwało wzrok, to bardzo głęboki dekolt i długi naszyjnik... Co myślicie o takiej stylizacji? Czy podoba Wam się retro style Justyny Nagłowskiej?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!