Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News
Ze świata mody

Partnerka Borysa Szyca na Festiwalu Filmowym w Gdyni!

Co myślicie o stylizacji Justyny Nagłowskiej?

Redakcja VIVA! 17 września 2019 13:55
Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News

Justyna Nagłowska, partnerka znanego aktora Borysa Szyca, pojawiła się wczoraj na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019. 44. Festiwal rozpoczął się w miniony poniedziałek. W Gdyni zostaną pokazane najnowsze produkcje filmowe. W tym roku o Złote Lwy powalczą między innymi "Mowa ptaków" (reż. Xawery Żuławski), "Piłsudski" (reż. Michał Rosa), "Obywatel Jones" (reż. Agnieszka Holland) czy "Interior" (reż. Marek Lechki). Platynowe Lwy za całokształt dokonań artystycznych odbierze natomiast Krzysztof Zanussi.

Kto pojawił się na 44.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdynia 2019

Oprócz filmów, które oczywiście wzbudzają największe emocje. Oczy wszystkich zwrócone są również na gwiazdy, które pojawią się na festiwalu. Wczoraj na czerwonym dywanie można było spotkać: Agnieszkę Holland, Katarzynę Figurę, Romę Gąsiorowską, czy Borysa Szyca z partnerką. Stylizacja Justyny Nagłowskiej wzbudziła sporo kontrowersji. Wybór kreacji był zaskakujący i podkreślający walory sylwetki Pani Justyny. Był to garnitur w kolorze butelkowej zieleni skomponowany z szarymi szpilkami z wężowej skóry. Ale to co najbardziej przykuwało wzrok, to bardzo głęboki dekolt i długi naszyjnik... Co myślicie o takiej stylizacji? Czy podoba Wam się retro style Justyny Nagłowskiej?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na Festiwalu filmowym w Gdyni 2019
Fot. East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.