Ochroniarz Karla Lagerfelda, Sebastien Jondeau zaprojektował swą debiutancką kolekcję
Fot. East News/Karl Lagerfeld &Sebastien Jondeau
ZE ŚWIATA MODY

Ochroniarz Karla Lagerfelda… zaprojektował swoją debiutancką kolekcję! Co powinien mieć w szafie stylowy bodyguard?

Marcin Brzeziński 17 stycznia 2018 12:30
Ochroniarz Karla Lagerfelda, Sebastien Jondeau zaprojektował swą debiutancką kolekcję
Fot. East News/Karl Lagerfeld &Sebastien Jondeau

Ochroniarz Karla Lagerfelda, Sebastien Jondeau zaprojektował swoją debiutancką kolekcję! Oczywiście dla należącej do swego pracodawcy marki Karl Lagerfeld. Ale zacznijmy od przedstawienia samego pana Jondeau. Rozpoczął swą karierę jako bokser, potem pracował w firmie zajmującej się transportem dzieł sztuki. I właśnie tam wypatrzył go dyrektor artystyczny domów mody Chanel i Fendi. Przystojny Sebastien Jondeau został wkrótce ochroniarzem, a potem osobistym asystentem Karla Lagerfelda. Jemu też przypadł obowiązek zajmowania ulubienicą szefa, kotką Choupette. W 2014 zobaczyliśmy go w kampanii Chanel, a potem na wielu pokazach tego domu mody. Teraz zaś przyszedł czas na kolejny rozdział w jego bogatym CV.

 

Polecamy też: Karl Lagerfeld zaprojektował pierwszą własną kolekcję biżuterii! Najtańsza rzecz kosztuje…
 

 

Dla kogo jest pierwsza kolekcja Sebastiena Jondeau?

Na zakończonej właśnie kolejnej edycji poświęconej modzie męskiej imprezy Pitti Uomo we Florencji Sebastien Jondeau pokazał swą pierwszą kapsułową kolekcję zaprojektowaną dla marki Karl Lagerfeld. Znalazło się w niej wszystko to, co stylowy bodyguard powinien mieć w swej garderobie: od bluz sportowych po trzyczęściowe garnitury. „Byłem szczęśliwy mogąc obserwować, jak ludzie reagują na moje projekty. Dzięki temu otworzył się dla mnie zupełnie nowy świat. Mam także nadzieję, że na tym moja przygoda się nie skończy.”, mówił po prezentacji poruszony Sebastien Jondeau. A my, bez cienia złośliwości, gratulujemy mu pierwszego sukcesu na rynku mody męskiej.

 

Ochroniarz Karla Lagerfelda, Sebastien Jondeau zaprojektował swą debiutancką kolekcję
Fot. Materiały prasowe

Ochroniarz Karla Lagerfelda, Sebastien Jondeau prezentuje ubrania ze swojej debiutanckiej kolekcji.

 

Polecamy też: Ulubiona kotka Karla Lagerfelda może być wasza! Dziś do sprzedaży trafia przypominająca ją zabawka. Ile kosztuje?

 

Ochroniarz Karla Lagerfelda, Sebastien Jondeau zaprojektował swą debiutancką kolekcję
Fot. Pinterest

Sebastien Jondeau zaprojektował pierwszą kolekcję dla marki Karl Lagerfeld.

 

 

Polecamy też: Karl Lagerfeld znowu zaskakuje! Tym razem chodzi o coś naprawdę dużego!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.