Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Siwiec i jej córka w takich samych stylizacjach!

Wyglądają naprawdę uroczo

Sabina Zięba 28 października 2019 17:30
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Choć jeszcze jakiś czas temu Natalia Siwiec krytykowana była za stylizacje, postrzegane niekiedy jako wulgarne lub zbyt kuse, ostatnio zachwyca swoimi lookami. Zaczęła stawiać na klasykę i w umiejętny sposób łączy ją ze stylem sportowym. Teraz okazuje się, że swoją miłością do mody zaraziła również córkę!

Natalia Siwiec z córką w identycznych zestawach

Gwiazda sama przyznaje, że od momentu, gdy została mamą, jej życie przewróciło się do góry nogami. Pokochała macierzyństwo, a 2-letnią Mię pokazuje w mediach społecznościowych uwieczniając najwspanialsze momenty z jej dzieciństwa. Słodkie zdjęcia urzekają fanki, które zostawiają tysiące komentarzy i zachwycają się wspaniałymi ujęciami. Najnowsze zdjęcie wywołało jednak szczególne poruszenie.

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie fotografię z niedzielnego spaceru, na której widać, że razem z Mią ubrały się... w takie same stylizacje! Do zdjęcia pozowały w czarno-białych płaszczach w kratkę, gdańskiej marki VEYAZ. Obie dobrały do nich ciężkie buty, w motocyklowym stylu - Natalia postawiła na model od Prady, natomiast jej córka od firmy Mrugała.

Wyglądają naprawdę słodko! Nie uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpicowane przy niedzieli 🤪

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…