Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Siwiec i jej córka w takich samych stylizacjach!

Wyglądają naprawdę uroczo

Sabina Zięba 28 października 2019 17:30
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Choć jeszcze jakiś czas temu Natalia Siwiec krytykowana była za stylizacje, postrzegane niekiedy jako wulgarne lub zbyt kuse, ostatnio zachwyca swoimi lookami. Zaczęła stawiać na klasykę i w umiejętny sposób łączy ją ze stylem sportowym. Teraz okazuje się, że swoją miłością do mody zaraziła również córkę!

Natalia Siwiec z córką w identycznych zestawach

Gwiazda sama przyznaje, że od momentu, gdy została mamą, jej życie przewróciło się do góry nogami. Pokochała macierzyństwo, a 2-letnią Mię pokazuje w mediach społecznościowych uwieczniając najwspanialsze momenty z jej dzieciństwa. Słodkie zdjęcia urzekają fanki, które zostawiają tysiące komentarzy i zachwycają się wspaniałymi ujęciami. Najnowsze zdjęcie wywołało jednak szczególne poruszenie.

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie fotografię z niedzielnego spaceru, na której widać, że razem z Mią ubrały się... w takie same stylizacje! Do zdjęcia pozowały w czarno-białych płaszczach w kratkę, gdańskiej marki VEYAZ. Obie dobrały do nich ciężkie buty, w motocyklowym stylu - Natalia postawiła na model od Prady, natomiast jej córka od firmy Mrugała.

Wyglądają naprawdę słodko! Nie uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpicowane przy niedzieli 🤪

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.