Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Siwiec i jej córka w takich samych stylizacjach!

Wyglądają naprawdę uroczo

Sabina Zięba 28 października 2019 17:30
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Choć jeszcze jakiś czas temu Natalia Siwiec krytykowana była za stylizacje, postrzegane niekiedy jako wulgarne lub zbyt kuse, ostatnio zachwyca swoimi lookami. Zaczęła stawiać na klasykę i w umiejętny sposób łączy ją ze stylem sportowym. Teraz okazuje się, że swoją miłością do mody zaraziła również córkę!

Natalia Siwiec z córką w identycznych zestawach

Gwiazda sama przyznaje, że od momentu, gdy została mamą, jej życie przewróciło się do góry nogami. Pokochała macierzyństwo, a 2-letnią Mię pokazuje w mediach społecznościowych uwieczniając najwspanialsze momenty z jej dzieciństwa. Słodkie zdjęcia urzekają fanki, które zostawiają tysiące komentarzy i zachwycają się wspaniałymi ujęciami. Najnowsze zdjęcie wywołało jednak szczególne poruszenie.

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie fotografię z niedzielnego spaceru, na której widać, że razem z Mią ubrały się... w takie same stylizacje! Do zdjęcia pozowały w czarno-białych płaszczach w kratkę, gdańskiej marki VEYAZ. Obie dobrały do nich ciężkie buty, w motocyklowym stylu - Natalia postawiła na model od Prady, natomiast jej córka od firmy Mrugała.

Wyglądają naprawdę słodko! Nie uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpicowane przy niedzieli 🤪

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.