Najnowsze sneakersy Puma z metką Rihanny
Fot. instagram: @badgalriri
ze świata mody

Najnowsze sneakersy Puma z metką Rihanny!

Po przerwie marki wznawiają współpracę

Wiktoria Oskroba 8 września 2023 15:30
Najnowsze sneakersy Puma z metką Rihanny
Fot. instagram: @badgalriri

Rihanna niedawno po raz drugi została mamą, ale w sprawach zawodowych nie zwalnia tempa ani na moment. Już niedługo będzie miała miejsce premiera jej najnowszych modeli butów! To efekt współpracy firmy supergwiazdy - Fenty z popularną marką obuwniczą Puma. Ich projekt odwzorowuje historyczne modele butów Puma, nadając im nowego wymiaru w modnym sportowym stylu. Zobacz, jak wyglądają najnowsze sneakersy Fenty x Puma!

ZOBACZ TAKŻE: Deni Cler Milano prezentuje wyjątkową kolekcję na Jesień/Zimę 2023

Moda jesień 2023: najnowsze sneakersy Fenty x Puma

Marki współpracują ze sobą już od 2015 roku, kiedy to wypuściły wspólnie pierwszy model sneakersów. Teraz, po sześcioletniej przerwie, Fenty x Puma powracają do gry z dwoma modelami butów sportowych o oryginalnym designie. Już niedługo będziemy mieli okazję nabyć dwa całkowicie odmienne warianty modelu Avanti.

Nowe buty sportowe Fenty x Puma łączą vintage z nowoczesnością

Sneakersy są wykonane z miękkiej skóry z niezwykłą dbałością o detale. Oryginalna cholewka i gumowa podeszwa nadaje im akcentu w stylu vintage, zaś wyciągany język nawiązuje do piłkarskiego stylu. Modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-białej i srebrno-chromowanej. Rihanna, jako młoda mama pomyślała także o najmłodszych. W ofercie te same egzemplarze znajdziemy w rozmiarach dziecięcych. Premiera już 15 września! 

Sneakersy FENTY x PUMA AVANTI C - cena: 819 zł

Najnowsze sneakersy Puma z metką Rihanny
Fot. mat.prasowe

Sneakersy FENTY x PUMA AVANTI VL - cena: 769 zł

Najnowsze sneakersy Puma z metką Rihanny
Fot. mat.prasowe

Jak podobają Wam się najnowsze modele sneakersów Fenty X Puma?  

TAGI #buty #Rihanna #Puma

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.