Kendall Jenner 2023
Fot. Karwai Tang/WireImage
o tym się mówi!

Kendall Jenner w zimowej kampanii Stelli McCartney

Nowa kolekcja celebruje więź człowieka z naturą

Wiktoria Oskroba 23 sierpnia 2023 11:30
Kendall Jenner 2023
Fot. Karwai Tang/WireImage

Niedawno ukazała się niezwykła kampania najnowszej kolekcji Stelli McCartney, w której wystąpiła Kendall Jenner. Obecność znanej modelki nie była przypadkowa. Nowa linia inspirowana jest miłością do zwierząt, a w szczególności do koni. Właśnie niezwykłe przywiązanie do tych zwierząt łączy projektantkę i modelkę. Ich współpraca przy nowej kampanii doskonale uchwyciła moc koni i ich więź z człowiekiem. 

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze sneakersy na jesienne spacery

Moda 2023: zimowa kolekcja Stella x Kendall Jenner

Zarówno Stella McCartney, jak i Kendall Jenner jeżdżą konno od dziecka. Obie mają też swoje rancza. Podczas tworzenia kampanii, modelka została zaproszona do nadzwyczajnej sesji w towarzystwie białych koni trenowanych przez znanego zaklinacza koni, Jean-François Pignona. Zdjęcia zostały wykonane przez Harley Weir we Francji, na słonych równinach w regionie Camargue. Stąd też pochodzi rasa koni, które możemy podziwiać na ujęciach. 

ZOBACZ TEŻ: Get the look: Stylowe zakończenie lata w wersji Emily Ratajkowski

Najnowsza kolekcja Stelli McCartney jest odzwierciedleniem miłości do koni i natury

W kolekcji inspirowanej miłością do jazdy konnej i zwierząt znajdziemy wiele bezpośrednich odniesień. W oczy rzucają się elementy, takie jak pikowane tkaniny nawiązujące do derki dla konia czy pleciona lina imitująca wodze. W kolekcji motywem przewodnim jest także print, charakterystyczny dla maści koni rasy Appaloosa, którą rodzice Stelli McCartney hodowali, gdy była dzieckiem.

Pasja do koni to nie jedyne, co łączy Stelle McCartney i Kendall Jenner w najnowszej kampanii. W ich życiu niezwykle ważna jest także więź rodzinna. W kolekcji przejawia się to w łączności w Matką Naturą, a więc maksymalnym wykorzystaniu materiałów organicznych w tworzeniu ubrań i akcesoriów. Wegańskie tekstylia uzyskano m.in. z odpadów jabłek, winogron, grzybni i @MIRUM (roślinnej alternatywy dla skóry zwierzęcej). Kolekcję stworzono aż w 92% z organicznych materiałów, co jest najlepszym pod tym względem wynikiem w historii marki.

Nowa zimowa kolekcja Stella McCartney jest już dostępna w sprzedaży! 

Sukienka z wycięciami Stella McCartney, cena: 2400 EUR (ok. 10755 zł)

Kendall Jenner w zimowej kampanii Stelli McCartney
Fot. mat.prasowe

Body z plecionymi elementami Stella McCartney, cena: 1090 EUR (ok. 4884 zł)

Kendall Jenner w zimowej kampanii Stelli McCartney
Fot. mat.prasowe

Torebka z motywem Appaloosa Stella McCartney, cena: 995 EUR (ok. 4458 zł)

Kendall Jenner w zimowej kampanii Stelli McCartney
Fot. mat.prasowe

Pikowany płaszcz Stella McCartney, cena: 1990 EUR (ok. 8917 zł)

Kendall Jenner w zimowej kampanii Stelli McCartney
Fot. mat.prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.