Kylie Jenner Schiaparelli lew
Fot. Jacopo Raule/Getty Images
stylizacje gwiazd

Kylie Jenner w absurdalnej kreacji? Tak uczciła swojego syna…

Gwiazda pojawiła się na pokazie haute couture Schiaparelli w Paryżu

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2023 17:30
Kylie Jenner Schiaparelli lew
Fot. Jacopo Raule/Getty Images

Paryski Haute Couture Fashion Week to wielkie święto mody, a ostatnio najgłośniej jest w Paryżu o pokazach kolekcji Schiaparelli - reaktywowany dom mody od kilku sezonów zachwyca niesamowitymi, nowatorskimi strojami - dziełami sztuki, które stanowią nie tylko modową kreację, ale też swoisty komentarz do otaczającej nas rzeczywistości.

Pokaz kolekcji Schiaparelli haute couture na wiosnę i lato 2023 był doskonałą okazją dla zaproszonych gwiazd do zaprezentowania odważnych looków słynnego domu mody. Stylizacja Kylie Jenner wzbudziła największą sensację. Czarna suknia z głową lwa jako broszą to nie tylko oryginalny look, ale też nawiązanie do imienia, które Kylie nadała swojemu synkowi.

ZOBACZ TAKŻE: Na naszych oczach odradza się legendarny dom mody Elsa Schiaparelli!

Kylie Jenner nadała synowi imię Aire i… pojawiła się w Paryżu w wyjątkowej sukni…

Kreacja oczywiście pochodzi z kolekcji Schiaparelli na sezon wiosna/lato 2023, a realistyczna głowa lwa jest sztuczna - dyrektor kreatywny Schiaparelli Daniel Roseberry wydaje się zabierać głos w dyskusji o naturalnych futrach…

Dla Kylie natomiast była to doskonała okazja, żeby poinformować świat o imieniu swojego rocznego synka. Gwiazda miała poważny dylemat, wybierając imię dla swojego drugiego dziecka - chłopiec najpierw nazywał się Wolf. 21 stycznia 2023 Jenner ogłosiła na swoim Instagramie, że jej syn ostatecznie będzie nosił imię Aire, co oznacza „lew Boga” (Uważa się, że jest to słowo pochodzenia hebrajskiego - po hebrajsku lew to „aryeh”). Teraz, w Paryżu, „przypieczętowała” tę informację!

Kylie Jenner Schiaparelli lew
Fot. Jacopo Raule/Getty Images

Kylie Jenner Schiaparelli lew
Fot. Jacopo Raule/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.