Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Kylie Jenner już nie jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Kto zajął jej miejsce?

Będziecie zaskoczeni!

Paulina Filipowicz 31 marca 2021 17:29
Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner jeszcze niedawno była na samym szczycie listy najlepiej zarabiających influencerek na Instagramie. Nie dorównywały jej nawet słynne siostry: Kim Kardashian czy Kendall Jenner. Jak się jednak okazuje, Kylie nie dała rady utrzymać swojej pozycji na szczycie rankingu i ktoś inny zajął jej zaszczytne pierwsze miejsce! Jesteście ciekawi, kto jest aktualnie najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie?

Kylie Jenner już nie jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Kto zajął jej miejsce?

Życie Kylie Jenner to prawdziwy amerykański sen. Młoda gwiazda w niecałe trzy lata stworzyła kosmetyczne imperium wyceniane na 900 milionów dolarów, zostając najmłodszą miliarderką w historii w wieku zaledwie 21 lat. Dokonała tego sama, mimo że jeszcze niedawno była w cieniu przyrodnich sióstr Kardashian. Młoda celebrytka zgromadziła pokaźny majątek i została również okrzyknięta najlepiej zarabiającą influencerką na Instagramie. Teraz jednak okazuje się, że ktoś ją zdetronizował...

Firma Hopper HQ, zajmująca się narzędziem do planowania postów, po raz kolejny opublikowała ranking gwiazd, które zarabiają fortunę, dzięki reklamom na swoich profilach na Instagramie.  

Okazuje się, że aktualnie najlepiej zarabiającą gwiazdą nie jest już Kylie, ani żadna z jej sióstr czy koleżanek z branży. Najbogatszym "influencerem" jest hollywoodzki wrestler i aktor Dwayne Johnson, znany m.in. z filmu Szybcy i wściekli. Gwiazdora obserwuje już ponad 226 milionów użytkowników Instagrama, a jego stawka za jeden post wynosi ponad milion dolarów! Zaskoczeni?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.