Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Kylie Jenner już nie jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Kto zajął jej miejsce?

Będziecie zaskoczeni!

Paulina Filipowicz 31 marca 2021 17:29
Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner jeszcze niedawno była na samym szczycie listy najlepiej zarabiających influencerek na Instagramie. Nie dorównywały jej nawet słynne siostry: Kim Kardashian czy Kendall Jenner. Jak się jednak okazuje, Kylie nie dała rady utrzymać swojej pozycji na szczycie rankingu i ktoś inny zajął jej zaszczytne pierwsze miejsce! Jesteście ciekawi, kto jest aktualnie najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie?

Kylie Jenner już nie jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Kto zajął jej miejsce?

Życie Kylie Jenner to prawdziwy amerykański sen. Młoda gwiazda w niecałe trzy lata stworzyła kosmetyczne imperium wyceniane na 900 milionów dolarów, zostając najmłodszą miliarderką w historii w wieku zaledwie 21 lat. Dokonała tego sama, mimo że jeszcze niedawno była w cieniu przyrodnich sióstr Kardashian. Młoda celebrytka zgromadziła pokaźny majątek i została również okrzyknięta najlepiej zarabiającą influencerką na Instagramie. Teraz jednak okazuje się, że ktoś ją zdetronizował...

Firma Hopper HQ, zajmująca się narzędziem do planowania postów, po raz kolejny opublikowała ranking gwiazd, które zarabiają fortunę, dzięki reklamom na swoich profilach na Instagramie.  

Okazuje się, że aktualnie najlepiej zarabiającą gwiazdą nie jest już Kylie, ani żadna z jej sióstr czy koleżanek z branży. Najbogatszym "influencerem" jest hollywoodzki wrestler i aktor Dwayne Johnson, znany m.in. z filmu Szybcy i wściekli. Gwiazdora obserwuje już ponad 226 milionów użytkowników Instagrama, a jego stawka za jeden post wynosi ponad milion dolarów! Zaskoczeni?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.