Fot. East News, Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Te kurtki są najmodniejsze w tym sezonie! Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

Sabina Zięba 16 grudnia 2017 18:00
Fot. East News, Instagram

W ostatnim czasie paparazzi przyłapują wiele gwiazd w codziennych sytuacjach w stylizacjach, w których główną rolę odgrywają wielobarwne, dwustronne bomberki. Kurtki Alpha Industries robią wielką furorę. Mają już je Gigi Hadid, Justin Bieber, Naomi Campbell, a w ostatnich dniach często pokazuje się w nich Rihanna, Kanye West oraz Hailey Baldwin.


Na jesień przyda Ci się ciepła kurtka. Wejdź na Modago.pl i zobacz kurtki jesienne damskie.

Fot. East News, Instagram

Rihanna, Justin Bieber oraz Gigi Hadid w kurtkach Alpha Industries.

Polecamy też: Ten powracający trend znów zachwyca w obecnym sezonie! Zobaczcie, jak gwiazdy noszą grochy!

Co jest w nich wyjątkowego? Ta amerykańska marka od 1959 roku produkuje odzież dla wojska Stanów Zjednoczonych. Wytwarza również repliki słynnego wojskowego stroju, a także odzieży casualowej inspirowanej armią. Kurtki są ciepłe, wygodne i stylowe. Najmodniejsze obecnie są te w rozmiarze oversize. Masz już swoją?

TAGI #kurtka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.