Fot. East News, Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Te kurtki są najmodniejsze w tym sezonie! Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

Sabina Zięba 16 grudnia 2017 18:00
Fot. East News, Instagram

W ostatnim czasie paparazzi przyłapują wiele gwiazd w codziennych sytuacjach w stylizacjach, w których główną rolę odgrywają wielobarwne, dwustronne bomberki. Kurtki Alpha Industries robią wielką furorę. Mają już je Gigi Hadid, Justin Bieber, Naomi Campbell, a w ostatnich dniach często pokazuje się w nich Rihanna, Kanye West oraz Hailey Baldwin.

Fot. East News, Instagram

Rihanna, Justin Bieber oraz Gigi Hadid w kurtkach Alpha Industries.

Polecamy też: Ten powracający trend znów zachwyca w obecnym sezonie! Zobaczcie, jak gwiazdy noszą grochy!

Co jest w nich wyjątkowego? Ta amerykańska marka od 1959 roku produkuje odzież dla wojska Stanów Zjednoczonych. Wytwarza również repliki słynnego wojskowego stroju, a także odzieży casualowej inspirowanej armią. Kurtki są ciepłe, wygodne i stylowe. Najmodniejsze obecnie są te w rozmiarze oversize. Masz już swoją?

TAGI #kurtka

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.