Kate Middleton Irlandia
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate w szmaragdowej stylizacji oddaje hołd Irlandii!

Ten kolor zrobił furorę!

Paulina Filipowicz 4 marca 2020 13:28
Kate Middleton Irlandia
Fot. Getty Images

Księżna Kate i książę William przybyli do Irlandii, gdzie zastępują w obowiązkach królową Elżbietę. To pierwsza oficjalna wizyta księżnej Cambridge w tym kraju. Trzeba przyznać, że Kate była świetnie przygotowana na tę okazję i jak zwykle, idealnie dobrała stylizację. Zestaw składający się z wyjątkowych odcieni zieleni nie był przypadkowy, lecz miał szczególne znaczenie dla obywateli Irlandii. Jak prezentowała się księżna?

Księżna Kate zachwyca w zielonej stylizacji w Irlandii

Kate Middleton to niezaprzeczalna ikona stylu. Nad jej wyglądem pracuje sztab specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół jej perfekcyjnego wyglądu. Księżna ponownie zachwyciła eleganckim lookiem, który zaprezentowała już na lotnisku w Dublinie. Kate miała na sobie szmaragdowy płaszcz od swojej ulubionej projektantki Catherine Walker oraz zieloną sukienkę marki Alessandra Rich, której fanką jest również Pippa Middleton. Stylizację uzupełniła stylową aksamitną opaską do włosów oraz torebką pasującą kolrystycznie do kreacji.

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Sukienkę w całej okazałości mogliśmy podziwiać podczas pierwszego przystanku książecej pary. Kate i William zawitali do rezydencji prezydenckiej, gdzie odbyli spotkanie z prezydentem Irlandii Michaelem D. Higginsem i jego żoną Sabiną Coyne. Zielona sukienka w długości midi, przyozdobiona wzorem z róż, pięknie prezentowała się na zgrabnej sylwetce Kate. Kreacja od marki Alessandra Rich warta jest ponad 8,5 tysięcy złotych! Jednak nie była to jedyna zjawiskowa sukienka, jaką Kate zabrała ze sobą do Irlandii.

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wieczorem Kate i William odwiedzili słynne muzeum browaru Guinnessa, gdzie odważnie raczyli się lokalnym irlandzkim trunkiem. Kate na tę okazję zmieniła stylizację, jednak pozostała przy tej samej gamie kolorystycznej. Księżna zachwyciła w szmaragdowej kreacji marki The Vampire's Wife. Obok tej połyskującej sukienki nie dało się przejść obojętnie! Kate niewątpliwie skradła serca obywateli Irlandii stawiając na wyjątkowe odcienie zieleni w swoich stylizacjach. Wybór barwy nie był przypadkowy. Zieleń jest symbolem rodowitych mieszkańców Irlandii, a dokładnie ich patrona, świętego Patryka, którego wspomnienie będzie obchodzone już 17 marca.

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.