Najstarszy syn Beckhamów kończy dziś 21 lat!

Paulina Filipowicz 4 marca 2020 15:29

Victoria i David Beckham, jedna z najsłynniejszych par na świecie, może pochwalić się piękną rodziną. Są razem dwadzieścia lat, mają czwórkę dzieci i na każdym kroku udowadniają, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Dziś Beckhamowie mają powód do hucznego świętowania - ich najstarszy syn Brooklyn Beckham kończy 21 lat! Jego imię to pamiątka po romantycznej podróży Victorii i Davida do Nowego Jorku. Brooklyn mimo, że trenował piłkę nożną, a nawet dostał propozycję od klubu Arsenal, nie planuje pójść w ślady ojca. Zdecydowanie bliżej mu do stylowej mamy, która zarządza jedną z czołowych brytyjskich marek modowych. Najstarszy syn Victorii zaczął karierę w modelingu mając zaledwie 15 lat, a na swoim koncie ma sesje okładkowe do prestiżowych magazynów takich jak Miss Vogue, Dazed czy Interview. Ostatnio jednak częściej spotykany jest po drugiej stronie obiektywu. Sfotografował m.in. kampanię dla domu mody Burberry, a w 2017 roku pojawił się jego pierwszy album fotograficzny What I see. Młody artysta słynie również z licznych związków z pięknymi dziewczynami z branży. Brooklyn spotykał się z aktorką Chloe Moretz, z modelką Haną Cross, aktorką Phoebe Torrance, a od niedawna umawia się z Nicolą Peltz, z którą świętuje swoje 21. urodziny! Zobacz, za co świat mody pokochał jego styl i dlaczego Brooklyn Beckham zasługuje na miano ikony stylu!  

1/6
Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
1/6

Brooklyn Beckham wielokrotnie udowodnił, że luźny streetwearowy look nadaję się na każdą okazję. Jego znak rozpoznawczy? Wysokie trampki marki Converse!

2/6
Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
2/6

Chociaż Brooklyn nie zamierza pójść w ślady słynnego ojca, a pasja do piłki nożnej ich nie połączyła, mają inny powód do wspólnych wyjść. David i Brooklyn chętnie wspólnie uczestniczą w pokazach mody i Fashion Weekach, gdzie zachwycają modnymi stylizacjami.

3/6
Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
3/6

Po tacie odziedziczył jednak pasję do... tatuaży. Na ciele ma wytatuowane m.in. serce ze wstęgą, na której widnieje napis "mum" czy postać Jezusa i trzech cherubinów.

4/6
Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
4/6

Brooklyn na swoim Instagramie wielokrotnie podkreślał, jaką miłością i szacunkiem darzy swoich rodziców. Chętnie pokazuje się z nimi na ściankach, a nawet dobiera podobne stylizacje razem z Davidem!

5/6
Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
5/6

Brooklyn mimo wielu burzliwych związków, ostatnio wyznał publicznie miłość swojej nowej wybrance, Nicoli Peltz. Trzeba przyznać, że młody artysta i starsza o cztery lata aktorka, tworzą bardzo stylowy duet.

6/6
Brooklyn Beckham
Copyright @Getty Images
6/6

Elegancja w jego wydaniu nabiera nowego znaczenia. Spodnie bojówki, kurtka koszulowa zamiast marynarki i buty oficerki - look na czerwony dywan w stylu młodego Beckhama gotowy!

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?