Księżna Kate 2019
Fot. East News
Ze świata mody

Stylizacja tygodnia! Księżna Kate w modnych spodniach z sieciówki!

Te spodnie marki Zara to hit!

Redakcja VIVA! 23 września 2019 15:32
Księżna Kate 2019
Fot. East News

Kate Middleton zaskakuje coraz ciekawszymi stylizacjami, jesteśmy pod wrażeniem każdego kolejnego zestawu, w którym prezentuje się księżna. Jej styl może być wzorem dla niejednej kobiety biznesu. W minionym tygodniu księżna po raz kolejny pokazała się w stylizacji, w której wyglądała zachwycająco. Elegancko dopasowane czarne spodnie, są potwierdzeniem że księżna nie jest w kolejnej ciąży. Na zdjęciach widać wyraźnie, że Kate nadal zachwyca idealną sylwetką.

Jaką stylizacją zachwyciła Księżna Kate w tym tygodniu?

Księżna Cambridge w tym tygodniu postawiła na zestaw biznesowy. W środę Kate wystąpiła w Centrum Zdrowia i Rozwoju Sunshine House dla dzieci i młodzieży. Podczas spotkania wystąpiła w klasycznym, kobiecym zestawie, który idealnie podkreślał jej urodę. A co najważniejsze wiemy skąd pochodzą jej ubrania. Jedwabna koszula w groszki została zakupiona w Bloomingdale's, spodnie z wysokim stanem księżna znalazła w najnowszej kolekcji marki Zara (cena do 200 zł), czarne szpilki to model Gianvito Rossi Piper Suede Pumps. Jak Wam się podoba ten look?

Ksieżna Kate 2019
Fot. East News

Kate Middleton w stylizacji z Zara 2019
Fot. East News

Kate Middleton w stylizacji z Zara 2019
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!