Klaudia El Dursi marka odzieżowa Dursi
Fot. mat.prasowe
O tym się mówi

Czy Klaudia El Dursi ma własną markę odzieżową?

Ceny kolekcji są dosyć wysokie!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2019 12:16
Klaudia El Dursi marka odzieżowa Dursi
Fot. mat.prasowe

Klaudia El Dursi to jedna z najpopularniejszych uczestniczek Top Model 8. Modelka dostała się do programu za sprawą Złotego Biletu, absolutnej nowości tej edycji show, dzięki któremu uniknęła boot campu, czyli kluczowego momentu w eliminacjach. Klaudia ma za sobą trudne dzieciństwo, ale obecnie jest szczęśliwą mamą dwójki chłopców. 10-letniego Dawida oraz 5-letniego Jasia, którego tatą jest obecny partner uczestniczki Top Model. Szczęśliwą rodzinę w komplecie można zobaczyć w sesji zdjęciowej, a jej efekty zaprezentowano w 9. odcinku programu. 

Klaudia El Dursi marka odzieżowa
Fot. mat.prasowe

Klaudia El Dursi ma własną markę odzieżową!

8. edycji Top Model. 30-latka ma na koncie wiele sesji zdjęciowych, a także prowadzi własną markę odzieżową - Dursi. Jak możemy przeczytać na stronie brandu, Dursi „w wysublimowany sposób łączy elegancję i prostotę z krztą prowokacji. To przede wszystkim wyjątkowy design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. Zespół projektowy Dursi tworzy nowoczesne kolekcje wyznaczając odważne kierunki w modzie.”  W ofercie marki założonej przez Klaudię El Dursi można znaleźć sukienki, koszule bluzki, spódnice oraz spodnie w rozmiarach XS-XL. Większość kolekcji to bardzo eleganckie, kobiece modele, które pięknie podkreślają walory sylwetki. Ceny? Niestety, nie należą do najniższych. Najtańsze rzeczy kosztują ponad 400 zł, a za niektóre trzeba zapłacić nawet 1000 zł. Co myślicie o projektach Dursi?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Red Sitru ❤💣#dursi #dress #reddress #fashion #chic #beauty

Post udostępniony przez DURSI.PL (@dursi.pl)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.