John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

John Legend i jego najlepsze stylizacje! Jak ubiera się najseksowniejszy mężczyzna świata?

W czym tkwi sekret jego stylu?

Paulina Filipowicz 15 listopada 2019 16:33
John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images

John Legend, amerykański muzyk i wokalista, w tym roku został uznany przez magazyn "People" najseksowniejszym mężczyzną świata. W 2015 roku John Legend odebrał Oscara za piosenkę do filmu "Selma" pod tytułem "Glory". Muzyk ma też na swoim koncie kilka epizodów aktorskich. Mogliśmy go oglądać m.in. w filmie "La La Land" Damiena Chazelle'a. Wykonywał w nim piosenkę "Start a Fire", a na potrzeby produkcji musiał nauczyć się gry na gitarze. Legend z dumą wypowiada się o swojej rodzinie - żonie Chrissy Teigen i dwójce dzieci. John Legend może pochwalić się tytułem przyznawanym przez "People". Wokalista przyznał, że jest "podekscytowany", ale i jednocześnie "trochę przerażony”.  

"To duża presja. Wszyscy będą mnie teraz "rozbierać", żeby zobaczyć, czy jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł. Śledzę w mediach społecznościowych Idrisa Elbę - to jest niesprawiedliwe. I nie jest dla mnie miłe" - żartuje Legend.

John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images

John Legend - kariera muzyczna

Choć utwory Legenda są głównie nasycone R&B i soulem, sam artysta przyznaje, że duży wpływ na ich całokształt ma muzyka gospel, głównie dlatego, że była to muzyka jego dzieciństwa. W wieku czterech lat Legend rozpoczął edukację muzyczną; wykonywał utwory gospel na pianinie klasycznym. Rok później dołączył do kościelnego chóru. Przyjaciel ze studiów przedstawił go swojemu kuzynowi, wtedy jeszcze wschodzącej gwieździe hip-hopu, Kanye Westowi. Od tego momentu Legend i West często pracowali razem, a następnie John podpisał kontrakt z wytwórnią należącą do rapera.  Legend nagrał pięć albumów studyjnych, a za otwór "Glory" otrzymał Oscara w 2015 roku. Możemy oglądać go również w amerykańskiej edycji programu The Voice, gdzie jako juror zastąpił Jennifer Hudson. Muzyk na przestrzeni lat zdobył cztery najważniejsze amerykańskie nagrody - Emmy, Grammy, Oscara i Tony. W 2018 roku dołączył tym samym do elitarnego klubu "EGOT", a więc do grona artystów mogących poszczycić się wszystkimi czterema statuetkami. 

John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images

John Legend - najlepsze stylizacje

John Legend jest nie tylko genialnym muzykiem, ale również słynie z dobrego wyczucia stylu. Wraz z żoną Chrissy Teigen tworzą jedną z najlepiej ubranych par w showbiznesie. Chociaż wokalista nie jest wysoki - John Legend ma 175 cm wzrostu - niejednokrotnie udowodnił, że jest mistrzem mody męskiej. Muzyk świetnie potrafi dobrać stylizacje na czerwony dywan, które są eleganckie, klasyczne, ale zgodne z obecnymi trendami. Jest dżentelmenem, który wie, w czym jest mu najlepiej, a z jakich modowych nowości może zrezygnować. Nie podąża ślepo za modą, ale kieruje się wypracowanym przez lata gustem, który nigdy go jeszcze nie zmylił. W jego garderobie główną rolę odgrywają garnitury znanych domów mody, ale niech to Was nie zmyli. John Legend pojawia się na wielkich galach nie tylko w klasycznej czerni i bieli, ale lubi eksperymentować z całą gamą kolorów. Zobaczcie najlepsze stylizacje najseksowniejszego mężczyzny na świecie! Jak Wam się podoba jego styl? 

John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images

John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images

John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images
John Legend, stylizacje
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.