Ulubione marki torebki Księżnej Meghan Markle
Fot. East News, Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Dzięki tym torebkom stylizacje księżnej Meghan były tak wyjątkowe!

Poznajcie 10 mało znanych marek, które lubi najbardziej!

Marcin Brzeziński 21 kwietnia 2020 16:29
Ulubione marki torebki Księżnej Meghan Markle
Fot. East News, Getty Images

Dzięki tym torebkom stylizacje księżnej Meghan były tak wyjątkowe! Jak opisać styl żony księcia Harry’ego? Media na całym świecie są zgodne, że jest nowoczesny i wyrafinowany. Księżna unika krzykliwych wzorów i rzucających się w oczy detali. Co oczywiście nie oznacza, że lekceważy znaczenie dodatków. Szczególną rolę w jej stylizacjach spełniają zaś torebki. I tu leży pewna tajemnica stylu Meghan Markle. Księżna parę razy była widziana z torebkami znanych modów mody takich jak Christiana Dior, Stella McCartney czy Givenchy. O wiele częściej jednak wybiera interesujące projekty mało znanych marek. Czy kieruje się w swych wyborach? Jej ulubione, mniej znane marki wspierają ekologię i tak zwaną zrównoważoną produkcję. Bardzo często też kierowane są przez kobiety. Poznajcie 10 marek torebek, które tak ceni księżna Meghan!

Ulubione marki torebek księżnej Meghan

1. Strathberry
Szkocka marka specjalizująca się w wyrafinowanych kształtach, a słynąca zwłaszcza z modeli na pasku. Jej produkty wytwarzane są ręcznie w Hiszpanii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

East/West Mini in Bottle Green As carried by Meghan Markle 👑👑👑 #strathberry

Post udostępniony przez Strathberry (@strathberry)

2. Rejina Pyo
Marka stworzona w Londynie przez pochodzącą z Korei projektantkę Rejina Pyo. Znak rozpoznawczy: zrównoważona produkcja i nacisk na jakość. Torebki Rejina Pyo mają służyć bez końca!

Ulubione marki torebki Księżnej Meghan Markle
Fot. East News

3. Gabriela Hearst
Urodzona w Urugwaju projektantka stawia na ekologię i filozofię zero waste. Księżna Meghan jest właścicielką co najmniej dwóch torebek tej marki.

4. DeMellier
Marka z Londynu. Kupując jej torebki wspierasz akcję ratujących życie szczepień dzieci w najbiedniejszych regionach świata.

5. Montunas
Torebka-kuferek tej brytyjskiej marki, z którą księżna Meghan pojawiła się na imprezie WellChild Awards w Londynie wysprzedała się jeszcze tego samego wieczoru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Duchess of Sussex wearing our Mini Guaria

Post udostępniony przez Montunas (@montunas)

6. Cuyana
Księżna Meghan od lat jest wierną klientką tej mało znanej marki z San Francisco. Często też kupuje produkty Cuyana w prezencie swoim przyjaciółkom.

7. Charlotte Elizabeth
Marka stworzona przez sparaliżowaną Charlotte Elizabeth Jones, która skorzystała z umiejętności nabytych dzięki The Prince’s Trust, czyli organizacji charytatywnej księcia Karola.

8. Oroton
Księżna Meghan ocaliła tę australijską markę… przed bankructwem. Jak? Po prostu pokazała się z jej torebką. Tak oto działa słynny „efekt Meghan”!

9. Wilbur & Gussie
Kopertówkę tej brytyjskiej marki księżna nosi bardzo często. Dzięki temu torebka „Charlie” stała się prawdziwym przebojem Wilbur & Gussie.

10. Kayu
Centrala tej marki znajduje się w Kalifornii. Ale jej wyroby powstają w kobiecych kooperatywach na Filipinach, w Indonezji i Malezji. Torebki marki Kayu wykonane są z drewna, trzcin i muszli. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meghan Markle, duchess of Sussex, carrying our Anna clutch as she arrives in Fiji.

Post udostępniony przez KAYU (@kayudesign)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.