Co wybiera, kiedy nie pożycza… tiary od królowej?

Marcin Brzeziński 4 sierpnia 2022 13:30

Meghan Markle właśnie skończyła 41 lat. Żona księcia Harry'ego jest już od lat ikoną stylu. Mówi się nawet o tzw. efekcie Meghan, który oznacza, że wszystko, co kupi lub założy, natychmiast znika ze sklepowych półek. Dotyczy to oczywiście także biżuterii. Jakie marki księżna wybiera na co dzień, a jakie na specjalne okazje?

ZOBACZ TAKŻE: Ulubione naszyjniki Meghan Markle mają dla niej specjalne znaczenie. Sprawdziliśmy jakie!

Ulubiona biżuteria Meghan Markle

Każdy aspekt stylu żony księcia Harry’ego budzi powszechne zainteresowanie. My również pisaliśmy już między innym o jej ukochanych brandach produkujących torebki i buty. Teraz przyszedł czas na biżuterię. I tu czeka na nas zaskoczenie. Owszem zdarzało się, że księżna Meghan pożyczała od królowej Elżbiety II jej drogocenną tiarę, ale sam zwykle ma o wiele skromniejszy gust. W przypadku sukienek czy butów, księżna pozwala sobie czasem na mocniejszy efekt czy nawet odrobinę eksperymentu. Jeśli chodzi o biżuterię pozostaje jednak wierna minimalizmowi. Jej naszyjniki i pierścionki bywają więc bardzo subtelne, czasem wręcz… ledwo widoczne. A jaki marki wybiera księżna Meghan? Czy tu również stawia na firmy, którymi dowodzą kobiety i które niosą ze sobą silny, proekologiczny przekaz? Zobaczcie! Oto ulubione marki biżuterii księżnej Meghan! 

1/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
1/7

Jennifer Meyer
To firma prowadzona przez przyjaciółkę księżnej. Meghan szczególnie lubi jej wyroby z małymi turkusami. Po narodzinach Archiego założyła model z trzema kamieniami: każdy z nich symbolizował jednego z członków jej rodziny.

2/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
2/7

Catbird
Firmę Catbird założył w roku 20024 Rony Vardi. Marka specjalizuje się w delikatnej, minimalistycznej biżuterii. A taką właśnie najbardziej lubi księżna Meghan.

3/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
3/7

Shaun Leane
Brytyjski projektant nie mógł nadążyć z zamówieniami, potym, jak księżna Meghan pojawiła się w złotych kolczykach z jego kolekcji. Sprzedały się we… wszystkich kolorach!

4/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
4/7

Missoma
Tę brytyjską markę cenią również Margot Robbie i Kaia Gerber. Stworzyła ją w 2007 roku Marisa Horden. Znak rozpoznawczy: w miarę przystępne ceny.

5/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
5/7

Adina Reyter
Kolczyki i naszyjniki tej marki księżna Meghan nosiła wielokrotnie. Tak często, że Adina Reyter widzi w niej nieoficjalną ambasadorkę swojego brandu. Co oczywiste, zainteresowanie księżnej bardzo pomaga!


 

6/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
6/7

Birks
Gdy potrzeba jednak bardziej „królewskiej”, czyli wystawnej biżuterii Meghan wybiera Birks. Jak policzono ma w swoich zbiorach conajmniej 16 produktów tej marki. W kolczykach Birks wystąpiła na przykład w swojej sesji zaręczynowej.

7/7
ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Copyright @Getty Images
7/7

Pipa Small
Ta marka jest jakby stworzona dla księżnej. Podkreśla etyczność produkcji swej biżuterii i organizuje zbiórki na cele ekologiczne. W bransoletkach tej marki księżna wręczała na przykład nagrodę The 2018 Fashion Awards swojej ulubienicy Clare Waight Keller z Givenchy.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?