Która z nich wypadła lepiej?

Sabina Zięba 13 marca 2018 15:00

W poniedziałek 12 marca cała brytyjska rodzina królewska brała udział w uroczystościach w Londynie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Był to wielki dzień przede wszystkim dla Meghan Markle, która zadebiutowała u boku królowej Elżbiety II. Szczególną uwagę mediów wzbudziła stylizacja przyszłej żony księcia Harry'ego. Po raz kolejny sieć obiegły ujęcia, które dowodzą, że ona i księżna Kate mają zaskakująco zbliżone upodobania modowe.

Meghan pokazała się w sukience za kolano i eleganckim białym płaszczu projektu Amandy Wakeley. Do stylizacji dobrała pasujący do okrycia beret Stephena Jonesa oraz wysokie klasyczne szpilki Manolo Blahnika. Co ciekawe, szpilki Kate wyglądały niemal identycznie! Różni je tylko marka - księżna postawiła na projekt Ruperta Sandersona. Dopasowała je do monochromatycznej stylizacji w odcieniach granatu, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Która z nich wyglądała tego dnia lepiej? 

1/4
Copyright @East News
1/4

Księżna Kate postawiła na total look w odcieniach granatu.

2/4
Copyright @East News
2/4

Meghan Markle pokazała się natomiast w stylizacji, która w piękny sposób podkreśliła jej śniadą cerę.

3/4
Copyright @East News
3/4

Po modowych wyborach księżnej Kate widać, że inspiruje się ona stylem księżnej Diany.

4/4
Copyright @East News
4/4

Sądzicie, że styl Meghan Markle będą naśladować Brytyjki?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.