Która z nich wypadła lepiej?

Sabina Zięba 13 marca 2018 15:00

W poniedziałek 12 marca cała brytyjska rodzina królewska brała udział w uroczystościach w Londynie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Był to wielki dzień przede wszystkim dla Meghan Markle, która zadebiutowała u boku królowej Elżbiety II. Szczególną uwagę mediów wzbudziła stylizacja przyszłej żony księcia Harry'ego. Po raz kolejny sieć obiegły ujęcia, które dowodzą, że ona i księżna Kate mają zaskakująco zbliżone upodobania modowe.

Meghan pokazała się w sukience za kolano i eleganckim białym płaszczu projektu Amandy Wakeley. Do stylizacji dobrała pasujący do okrycia beret Stephena Jonesa oraz wysokie klasyczne szpilki Manolo Blahnika. Co ciekawe, szpilki Kate wyglądały niemal identycznie! Różni je tylko marka - księżna postawiła na projekt Ruperta Sandersona. Dopasowała je do monochromatycznej stylizacji w odcieniach granatu, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Która z nich wyglądała tego dnia lepiej? 

1/4
Copyright @East News
1/4

Księżna Kate postawiła na total look w odcieniach granatu.

2/4
Copyright @East News
2/4

Meghan Markle pokazała się natomiast w stylizacji, która w piękny sposób podkreśliła jej śniadą cerę.

3/4
Copyright @East News
3/4

Po modowych wyborach księżnej Kate widać, że inspiruje się ona stylem księżnej Diany.

4/4
Copyright @East News
4/4

Sądzicie, że styl Meghan Markle będą naśladować Brytyjki?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.