Kto znalazł się w naszym zestawieniu?

Marcin Brzeziński 30 grudnia 2019 16:28

Przedstawiamy najlepiej ubrane światowe gwiazdy roku 2019! To było naprawdę trudne zadanie! Na imprezach takich, jak Oscary, Złote Globy czy nowojorska Met Gala widzieliśmy w tym roku dziesiątki wspaniałych stylizacji. Ale w naszym zestawieniu nie o jedną czy dwie kreacje chodzi. Znalazły się w nim światowe gwiazdy, które przez cały rok utrzymują wysoki poziom. Co więcej, mają własny, rozpoznawalny styl. Kto zatem spełnił w tym roku nasze wysokie wymagania? Oto najpełniej ubrane gwiazdy zagraniczne roku 2019 (w ramach dziesiątki kolejność jest przypadkowa) ! A kto znalazłby się na waszej liście? 

1/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Lady Gaga
Copyright @East News
1/10

1. Lady Gaga
Wraz z „Narodzinami gwiazdy” narodziła się nowa Lady Gaga. Uspokojona, bardziej klasyczna i zawsze ubrana w kreacje znanych domów mody takich jak Valentino czy Brandon Maxwell. Trzeba przyznać, że bardzo jej z tym do twarzy.

2/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Jennifer Lopez
Copyright @Getty Images, East News
2/10

2. Jennifer Lopez
To był jej rok! Wystarczy tylko przypomnieć, że we wrześniu w finale pokazu Versace na wybiegu pojawiła się właśnie ona. Miała na sobie tę samą seksowną zieloną sukienkę Versace w tropikalny wzór, w której pojawiła się na rozdaniu nagród Grammys w 2000 roku.
 

3/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Margot Robbie
Copyright @East News
3/10

3. Margot Robbie
Gwiazda „Pewnego razu w… Hollywood” do kolejnych świetnych rol dodaje również znakomite stylizacje. Jesteśmy pewni, że nie jest to jej ostatnie słowo.

4/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Zoë Kravitz
Copyright @Getty Images, East News
4/10

4. Zoë Kravitz
W tym roku znana z „Wielkich kłamstewek” aktorka z wdziękiem prezentowała swą perfekcyjną figurę. Pomógł jej w tym zwłaszcza na imprezie „Vanity Fair”… złoty stanik jubilerskiej marki Tiffany & Co.

5/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Księżna Meghan
Copyright @East News
5/10

5. Księżna Meghan
Meghan Markle wytrwale i skutecznie buduje swój wizerunek nowoczesnej księżnej. Wrażenie robią więc zarówno jej kreacje wieczorowe, jak też te casualowe - wprowadzające brytyjski dwór w wiek XXI.

6/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Emilia Clarke
Copyright @East News
6/10

6. Emilia Clarke
Wielu widzów było bardzo niezadowolonych z ostatniego sezonu „Gry o tron”. Trudno natomiast zarzucić cokolwiek stylizacjom Matki Smoków. Schiaparelli, Prada i Valentino zapewniły Emilii Clare koronę.

7/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019  Zendaya
Copyright @Getty Images, East News
7/10

7. Zendaya
Piosenkarka i aktorka zdecydowanie wyróżniała się na czerwonych dywanach w roku 2019. Jej styl jest zapowiedzią czegoś nowego. Takiego podejścia do mody jeszcze dobrze nie znamy!

8/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Timothée Chalamet
Copyright @Getty Images
8/10

8. Timothée Chalamet
W 2019 roku najbardziej wpływowym mężczyzną w świecie mody jest właśnie ten 23-letni aktor! Tak przynajmniej twierdzi platforma zakupowa Lyst, która jak co roku przeanalizowała wyszukiwania internetowe milionów swoich klientów.

9/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Rihanna
Copyright @East News
9/10

9. Rihanna
Prawdziwa weteranka tego typu zestawień. Rok 2019 był dla niej również pełen modowych sukcesów. Chyba największym zaś było to, że dzięki koncernowi LVMH stworzyła swoją luksusową markę Fenty. Poprosimy o oklaski!

10/10
Najlepiej ubrane światowe zagraniczne gwiazdy roku 2019 Céline Dion
Copyright @East News
10/10

10. Céline Dion
Każde wyjście Céline Dion to prawdziwy modowy spektakl. Piosenkarka nie boi się najbardziej szalonych projektów, zdumiewających zestawień i śmiałą ręką łączy kreacje oraz dodatki największych domów mody. Mistrzyni!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.