KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Głębokie dekolty i pogrzebowe stylizacje… One złamały dress code na książęcym ślubie!

Zauważyliście te wpadki?

Gabriela Czernecka 28 maja 2018 17:01

Goście na ślubie Harry'ego i Meghan zostali poinformowani o obowiązującym stroju, a i tak złamali zasady dress codu! I nie mowa tylko o Victorii Beckham, która pojawiła się w stylizacji, okrzykniętej "żałobną". Kto złamał zasady dress codu na książęcym ślubie? 

Goście na ślubie Harry'ego i Meghan: dress code

Goście, którzy pojawili się na ślubie Harry'ego i Meghan zostali poinformowani o tym, by w dniu uroczystości zaprezentowali się w odpowiednim stroju. Wśród obowiazujących zasad, była choćby ta, by każda z pań miała na głowie kapelusz bądź toczek, panowie mieli być w garniturach bądź mundurach, ale nie mogli mieć przypiętych do nich żadnych oznaczeń. Oczywiście kolorem zabronionym dla kreacji pań był czarny - to kolor na pogrzeb - oraz biały - kolor zarezerwowany dla panny młodej.

I choć spis zasad, których musieli przestrzegać goście na ślubie Harry'ego i Meghan składał się z siedmiu stron, to nie wszystkim udało się je przewertować. Okazuje się, że dość wiele pań zapomniało zastosować się do zasad bądź... zrobiło to specjalnie? Wśród pierwszej grupy osób z pewnością była Victoria Beckham, która postawiła na granatowy komplet. Niestety sprawiał on wrażenie czarnego, a do tego dobrała zbyt jaskrawe buty i woalkę (!), popełniają tym samym faux pas!

Na zbyt ciemne stylizacje postawiły także żona Toma Hardy'ego oraz aktorka znana z serialu Suits, Sarah Rafferty. Wpadki zaliczyły także... księżniczki! Czy specjalnie nie zastosowały się do zasad dress codu, by było o nich głośno? Bardzo możliwe. Choć obie wyglądały bardzo stylowo to niestety nie do końca zgodnie z tym, czego od nich wymagano. Na ślubie Kate i Williama kapelusz księżniczki Beatrycze stał się inspiracją dla memów. Podczas ślubu Harry'ego Beatrycze postanowiła więc zrezygnować z kapelusza na rzecz... opaski z perłami. A przecież kapelusz na ślubie to podstawa!

Zasady dress codu złamała także jej siostra, księżniczka Eugenia. Jej sukienka była po prostu... za krótka! Podobną wpadkę zaliczyła Chelsy Davy (była dziewczyna Harry'ego). Prezenterka telewizyjna Chloe Madeley przesadziła z dekoltem, a piosenkarka Joss Stone postawiła na kolor zarezerwowany dla panny młodej. Choć jej sukienka miała kwiatowy wzór, to nie była zgodna z dress codem.

A Wy, zwróciliście uwagę na te wpadki? Zobaczcie sami w naszym video!  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.