kampania-ccc-zima-2021
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Zadbaj o sylwetkę z…. Instagramem!

CCC razem z Influencerami przygotowało dla ciebie wyjątkowy plan sportowy!

Artykuł sponsorowany 18 stycznia 2020 13:16
kampania-ccc-zima-2021
Fot. Mat.prasowe

Od dawna planujesz, że zaczniesz ćwiczyć i wciąż nic z tego nie wychodzi? Może brakuje ci inspiracji i dobrego towarzystwa. Na profilu CCC zebrało się teraz spore grono osób, które pomogą ci wybrać odpowiednią formę ruchu i wytrwać w postanowieniu. 

Jak spełnić marzenie o pięknej sylwetce?

Zgrabna figura, ładnie wyrzeźbione mięśnie i dobra kondycja, to marzenie większości z nas. Czasem wydaje się, że to marzenie jest trudne do spełnienia, a nawet poza zasięgiem, bo wymaga systematycznej pracy i wytrwałości, a w pojedynkę trudno się zmotywować. A gdyby tak ktoś doświadczony i życzliwy skutecznie nas zainspirował, pokazał ciekawe aktywności i przekonał, że damy radę? Nawet trudne zadania podejmowane razem okazują się łatwiejsze do wykonania. 

buty-sportowe-sprandi-ccc
Fot. Mat.prasowe

#SprandiCCCChallange - co to?

Dlatego CCC przygotowało teraz wyjątkową akcję. Na oficjalnych profilach marki w social mediach znajdziemy wiele inspiracji do aktywności fizycznych i do zdrowszego trybu życia. Pod hasłem #SprandiCCCChallange znajdziesz wszystko, co może ci pomóc. 

  • Karolina Erdmann (@karolinaerdmann) przygotowała dla ciebie 3 treningi! Jeden na Instagramie oraz dwa na Facebooku. Tutaj znajdziesz trening nr 1, a tutaj trening nr 2. 
  • Mariusz Jakubowski (@jakubowskijakubowski) pokazał na Instagramie swoje ulubione i najbardziej efektywne ćwiczenia. 
  • Jeśli do treningów potrzebujesz muzyki, a nie masz pomysłu na własną playlistę, skorzystaj z pomocy Natalii Kusiak (@nataliakusiak), która zebrała w jednym miejscu utwory, z którymi ćwiczy się łatwiej, a czas na treningu płynie szybciej. Znajdziesz ją na Spotify.
  • Kasia Kniola (@detoxikate) nauczy cię robić zdrowe koktajle, jeśli tylko wejdziesz na profil CCC na Instagramie i zajrzysz do zapisanej relacji New Years Resolutions

Szukaj inspiracji na Instagramie, gdzie wraz ze wciąż rozrastającą się społecznością CCC łatwo znajdziesz swoją ulubioną formę ruchu, zaczniesz ćwiczyć i wytrwasz w postanowieniu. 

Najlepsze buty sportowe w CCC

CCC pamięta też, że do uprawiania sportu potrzebujesz nie tylko inspiracji, ale i dobrej podstawy. Jeśli twoją ulubioną aktywnością nie będzie brydż sportowy lub szachy, po prostu musisz mieć wygodne buty. Najlepiej sprawdzonej marki, która od dekad specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy obuwia sportowego. Bo na butach nigdy nie warto oszczędzać, a swojej wygody nie powinno się powierzać przypadkowi. W sklepach CCC znajdziesz więc teraz różne modele sportowych butów:

  • Sprandi
  • Adidas
  • Puma
  • Reebok 
  • Skechers
  • New Balance 

buty-sportowe-skechers-ccc
Fot. Mat.prasowe

Buty sportowe muszą być wygodne i trwałe, ale też powinny nam się podobać. Z większą przyjemnością będziemy biegać, ćwiczyć w grupie czy na siłowni, wiedząc, że dobrze wyglądamy. Wybierz już teraz swój ulubiony model w CCC i zacznij żyć aktywnie. Na zdrowy ruch w dobrych butach nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. To jest właśnie doskonały moment, żeby zacząć. Lepszego nie będzie :).

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #sport #CCC

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.