Agata Duda 2019
Fot. PAP
Ze świata mody

Agata Kornhauser-Duda podczas wizyty w Belgii! Jak się prezentowała?

Pierwsza Dama wygląda naprawdę stylowo!

Redakcja VIVA! 30 września 2019 17:30
Agata Duda 2019
Fot. PAP

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przybyli w sobotę z trzydniową wizytą do Belgii, gdzie wzięli udział w obchodach 75-lecia wyzwolenia Flandrii przez I Polską Dywizję Pancerną. Podczas wizyty prezydent spotkał się z premierem Belgii Charlesem Michelem. Na miejscu para prezydencka spotkała się również z weteranami walk o Flandrię, oraz synem i wnuczkiem generała Maczka.

Agata Duda i Andrzej Duda, wizyta w Belgii 2019
Fot. PAP

Agatą Kornhauser-Duda zachwyciła stylizacjami podczas tej wyjątkowej wizyty w Belgii!

Pierwsza Dama zaprezentowała się w kilku kobiecych i szykownych stylizacjach. Już podczas wylotu, na lotnisku w Warszawie, można było ją zobaczyć w czerwonej garsonce, później jej stylizacje były zdecydowanie bardziej zachowawcze. Pierwsza Dama tym razem wybrała eleganckie odcienie szarości i beżu. W czerwonej garsonce i jasnych szpilkach Agata Duda odwiedziła Szkołę Polską im. Jana Pawła II, która działa przy Ambasadzie RP w Brukseli. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇧🇪 Spotkanie Pary Prezydenckiej z Polonią w Brukseli.

Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl)

Szara sukienka z motywami koronkowymi i peleryna, którą narzuciła na ramiona, to zdecydowanie nasz faworyt. Do tego zestawu Pierwsza Dama wybrała zamszowe szpilki w odcieniu różu oraz kopertówkę, w takim samym stylu. Naszą uwagę przykuł również beżowy płaszcz, w którym Pierwsza Dama wystąpiła podczas wizyty na Polskim Cmentarzu Wojskowym w Lommel. Dodatkiem do płaszcza był elegancki szal, który doskonale uzupełniał formalny outfit. Co myślicie o stylizacjach Agaty Dudy?

Agata Duda i Andrzej Duda, wizyta w Belgii 2019
Fot. PAP

Agata Duda i Andrzej Duda, wizyta w Belgii 2019
Fot. PAP

Agata Duda i Andrzej Duda, wizyta w Belgii 2019
Fot. PAP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…