Chcesz wyglądać stylowo razem ze swoją pociechą?

Honorata Mosiądz 29 października 2019 19:14

Na polskim rynku coraz więcej marek oferuje kolekcje dla dzieci. Wybór produktów stał się bardzo urozmaicony, a rodzice nie muszą już ograniczać się do kupowania ubranek w sieciowych sklepach, których jakość oraz wygląd potrafi rozczarować. Co więcej, powstaje dużo nowych brandów prezentujących kolekcje dla mam i ich pociech. Ubrania te uszyte są z wysokiej jakości materiałów, posiadają dobre wykończenie, a co najważniejsze wyglądają przepięknie. Wiele rzeczy z logiem tych firm trafia do szaf najbardziej znanych oraz stylowych kobiet. Postanowiliśmy zaprezentować kilka z nich w naszym zestawieniu. Zapraszamy do galerii! 

1/5
Polskie marki dla mam i dzieci, Nobonu
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE @NOBONU
1/5

1. Nobonu
Nobonu to kwintesencja wygody, prostoty i lekkości. Projektantka marki wychodzi z założenia, że kobieta żyjąca w harmonii, emanująca wewnętrznym pięknem, nie musi na siłę się upiększać. Warto zaznaczyć, że ubrania szyte są w 100% z lnu, w polskich zakładach. Marka przypadła do gustu blogerce i młodej mamie Katarzynie Tusk.

2/5
Polskie marki dla mam i dzieci, Looks by Luks
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE @LOOKS BY LUKS
2/5

2. Looks by Luks 
Looks by Luks  zachwyca swoimi oryginalnymi nakryciami głowy. Przepiękne, ręcznie wykonane turbany i opaski w szerokiej gamie kolorów są szyte w Polsce z dzianin ekologicznych. Projekty w swojej szafie oraz szafie pociech posiadają m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Natalia Siwiec. 

3/5
Polskie marki dla mam i dzieci, The Odder Side Baby
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE @THEODDERSIDE
3/5

3. The Odder Side Baby
Marka The Odder Side, znana z paryskiego szyku i pięknych wykończeń, zachwyca kobiety nie tylko w Polsce. Pomysł na linię The Odder Side Baby, narodził się w głowie jednej z projektantek, kiedy sama została mamą. W ofercie można znaleźć wygodne joggersy, ciepłe bluzy oraz piżamki. 

4/5
Polskie marki dla mam i dzieci, Kids on the Moon, By the Moon
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE @BYTHEMOON/KIDSONTHEMOON
4/5

4. Kids on the Moon
Kids on the Moon to młodsze dziecko założycieli By the Moon. Obie marki skierowane są do rodziców i dzieci, którzy są nieco oderwani od ziemi. Ubrania uniwersalne, wygodne i proste, mają pomóc lepiej przeżywać wszystkie rodzinne przygody. Projekty tej marki polubiła sama Jessica Alba! 

5/5
Polskie marki dla mam i dzieci, Miszkomaszko
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE @MISZKOMASZKO
5/5

5. Miszkomaszko
Marka Miszkomaszko na początku działalności tworzyła sukienki jedynie dla dziewczynek, jednak zainteresowanie samych mam sprawiło, że brand zaczął szyć także dla dorosłych kobiet. Zdaniem projektantek, to kobieta nadaje sukience charakter, a nie odwrotnie. Nie możemy temu zaprzeczyć! 
  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.