Anna Dereszowska, Justyna Kozłowska
Fot. materiał promocyjny
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Dereszowska i Justyna Kozłowska zostały prowadzącymi nowy program. Gdzie go oglądać?

Zobacz pierwszy odcinek „Canpol Ladies”

Rafał Kowalski 1 czerwca 2022 15:33
Anna Dereszowska, Justyna Kozłowska
Fot. materiał promocyjny

Każda mama wie, jak trudno podejmować decyzje w kwestiach związanych z wychowaniem dziecka. Rady płynące zewsząd sprawiają tylko, że tracimy pewność siebie. Dlatego właśnie powstała seria filmów na kanale YouTube Canpol babies, która ma na celu uspokojenie mam. W jaki sposób? Poprzez konsultację ze specjalistami, lekką formę programu i uświadomienia mamom, że to one wiedzą, co najlepsze dla ich dziecka. Program poprowadzą Anna Dereszowska oraz Justyna Kozłowska – które o macierzyństwie mogą powiedzieć bardzo wiele – w sumie mają aż 7 dzieci! 

Nowy program z Anną Dereszowską i Justyną Kozłowską

„Canpol Ladies” to nowa społeczność stworzona z myślą o mamach. Celem programu jest wykreowanie przestrzeni do dyskusji i edukacji, w której prowadzące wraz z ekspertami będą rozmawiać o cieniach i blaskach macierzyństwa. Pojawią się osobiste historie, ale również ważne i budzące kontrowersje tematy związane z rodzicielstwem. Wszystko po to, by uspokoić rodziców, zarówno tych dopiero przygotowujących się do nowej roli, jak i obecnych.  „Canpol Ladies”, idąc w myśl hasła kampanii „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej” ma utwierdzić nas w przekonaniu, że to my, jako rodzice podejmujemy najlepsze decyzje dla siebie i dziecka. Jednak, by to zrobić, musimy otrzymać dawkę wiedzy, która pomoże nam wybrać odpowiednią drogę. Z pomocą przychodzą eksperci marki Canpol babies – neurologopeda Marcelina Przeździęk, psycholog Monika Perkowska oraz doradca laktacyjny Katarzyna Orawiec- Rymszewicz. To właśnie ich grono jest wsparciem merytorycznym. Na bazie przekazanej przez ekspertki wiedzy i wymianie doświadczeń między mamami, z pewnością łatwiej będzie nam podjąć decyzję w różnych kwestiach związanych z macierzyństwem.

Anna Dereszowska, Justyna Kozłowska
Fot. materiał promocyjny

,,Canpol Ladies” to połączenie wiedzy, doświadczenia i intuicji, które pozwalają mamie na co dzień podejmować własne, najlepsze dla dziecka decyzje. Bardzo cieszy mnie fakt prowadzenia tak potrzebnego w dzisiejszych czasach programu. Przepełnionego wiedzą, bez mitów i pełnego tipów od innych mam. Z  Justyną mamy w sumie  7 dzieci, więc już trochę o macierzyństwie wiemy. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i sama uzupełnię swoją wiedzę o tę ekspercką. To będzie wspaniała przygoda!” – powiedziała Anna Dereszowska.

„W serialu będziemy spotykać się z ekspertami, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą, ale również z mamami, które na co dzień borykają się z różnymi problemami. Ja w moim życiu staram się kierować spokojem, żyję zgodnie ze sobą i to będę starała się zaszczepić w oglądających nas mamach! Zachęcam do obejrzenia "Canpol Ladies" wszystkich rodziców, ale i osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie macierzyństwa. Przede wszystkim jednak zapraszam na dawkę przyjemnie podanej wiedzy, śmiechu i dobrej energii płynącej z ekranów! Do zobaczenia w "Canpol Ladies"!” – powiedziała Justyna Kozłowska, z kanału 10minutspokoju.

Czytaj także: Anna Dereszowska: „To był trudny czas. Prawie rozstaliśmy się w trakcie ciąży”

"Canpol Ladies" to odpowiedź na potrzeby mam – dostarcza wskazówki i merytoryczną wiedzę, wspierając mamy w codziennie podejmowanych przez nie decyzjach. W serialu pojawią się odpowiedzi na pytania dotyczące macierzyństwa. Pierwszy odcinek poświęcony jest wyborowi odpowiedniego kubeczka dla maluszka. Czym powinien się on charakteryzować, od kiedy możemy zacząć uczyć dziecko z niego korzystać oraz czy istnieje limit wiekowy do używania kubka niekapka? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym odcinku Canpol Ladies, gdzie gościnnie pojawi się neurologopeda, Marcelina Przeździęk.

W kolejnych odcinkach Canpol Ladies opowiedzą o tym czy używanie smoczka jest bezpieczne, o trudnościach w karmieniu piersią i innych interesujących mamy tematach. Odcinki będą emitowane na kanale YouTube marki Canpol babies. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.