I sprawią, że wózek będzie wyglądał jeszcze lepiej!

Marta Cieplak 9 kwietnia 2019 16:17

Wybór najlepszego wózka to nie lada zadanie, ale też dopiero początek! Potem przychodzi czas na dobranie akcesoriów, które ułatwią ci codzienne spacery. Myśląc o ich wyborze bierz pod uwagę dwie kwestie: swoją wygodę i atrakcyjność dla maluszka. Tobie przyda się uchwyt na kubek lub telefon, a dziecku łuk z zabawkami, który sprawi, że nie będzie się nudził ani przez moment. Poniżej znajdziesz nasze hity! 

1/5
wózki i akcesoria
Copyright @materiały prasowe
1/5

Siedzisko spacerówki w wózku Lila możesz przekształcić w miękką gondolę z ergonomiczną wkładką ShapeOfYou, zaprojektowaną przy współpracy z pediatrami. MAXI COSI, ok. 2490 zł/

2/5
wózki i akcesoria
Copyright @materiały prasowe
2/5

Ta zabawka z pojemnikiem na przekąski dla malca to genialne rozwiązanie! Organizer Piesek, SKIPHOP, ok. 100 zł.

3/5
wózki i akcesoria
Copyright @materiały prasowe
3/5

Taki kolorowy i pełen różnych kształtów i faktur łuk do wózka na pewno ucieszy każdego malucha i sprawi, że nie będzie się nudził ani chwili. TAF TOYS, ok. 100 zł.

4/5
wózki i akcesoria
Copyright @materiały prasowe
4/5

Bawełniana, dwustronna wkładka do wózka. Może być z różnymi wzorami i w dodatku uszyta na wymiar do konkretnego modelu wózka! BEZTROSKA, 149 zł.

5/5
wózki i akcesoria
Copyright @materiały prasowe
5/5

Uchwyt na kubek z kawą lub butelkę malucha to absolutny must-have każdej mamy! CHICCO, ok. 30 zł.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.