PODRÓŻE GWIAZD

Izabela Janachowska promienieje w ciąży! „Mam kilka dni odpoczynku”

Gwiazda relaksuje się w Dubaju razem z mężem

Weronika Kostyra 5 lutego 2019 08:52

Zaledwie dwa tygodnie temu Izabela Janachowska ogłosiła, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat już wiosną, równo w siódmą rocznicę ich związku. Teraz przyszli rodzice wspólnie wypoczywają w Dubaju i przygotowują się do swojej roli. Czy u Izabeli Janachowskiej widać już ciążowy brzuszek?

Izabela Janachowska z mężem Krzysztofem w Dubaju

Izabela Janachowska nie może doczekać się, by zostać mamą. Niedawno zdradziła już, jakie imię planuje dla dziecka. „Dla dziewczynki podobają mi się Carmenka i Izabela, choć wiem, że trochę po mnie, ale naprawdę kocham to imię. Podoba mi się też Waleria i Elżbieta po babci mojego męża. A dla chłopca Filip, Aleksander albo Oliwier. No trochę tego jest”, mówiła niedawno przyszła mama w programie Dzień Dobry TVN.

Prowadząca programów takich jak: I nie opuszczę cię aż do ślubu czy W czym do ślubu wygląda w ciąży kwitnąco i postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z wakacji. „Zgodnie z zapowiedzią mam kilka dni odpoczynku, więc co nieco będę wam pokazywać”, zapowiedziała w swoim Instastory. Na urlopie Izabela Janachowska relaksuje się nad basenem i na plaży. Zapracowana gwiazda w jednym z wywiadów zapowiedziała niedawno, że dla dobra dziecka postanowiła więcej odpoczywać i „zwolnić tempo”. Krótki urlop w Dubaju jest do tego znakomitą okazją.

Fani są zachwyceni jej wakacyjnymi zdjęciami i w komentarzach nie szczędzą jej komplementów:

„Pięknie pani wygląda ..udanego wypoczynku ...cudny widok”

„Piękna, szczęśliwa przyszła mam”

„Odpoczywajcie Kochani, bo potem będzie dużo nie przespanych nocy przy maleństwie

„Trzeba korzystać ze słońca bo w PL go zbyt mało. Tak to tylko ładować baterię, a energia się przyda. Miłego wypoczynku!”

My także życzymy przyszłym rodzicom miłego, zasłużonego urlopu! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.