PODRÓŻE GWIAZD

Izabela Janachowska promienieje w ciąży! „Mam kilka dni odpoczynku”

Gwiazda relaksuje się w Dubaju razem z mężem

Weronika Kostyra 5 lutego 2019 08:52

Zaledwie dwa tygodnie temu Izabela Janachowska ogłosiła, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat już wiosną, równo w siódmą rocznicę ich związku. Teraz przyszli rodzice wspólnie wypoczywają w Dubaju i przygotowują się do swojej roli. Czy u Izabeli Janachowskiej widać już ciążowy brzuszek?

Izabela Janachowska z mężem Krzysztofem w Dubaju

Izabela Janachowska nie może doczekać się, by zostać mamą. Niedawno zdradziła już, jakie imię planuje dla dziecka. „Dla dziewczynki podobają mi się Carmenka i Izabela, choć wiem, że trochę po mnie, ale naprawdę kocham to imię. Podoba mi się też Waleria i Elżbieta po babci mojego męża. A dla chłopca Filip, Aleksander albo Oliwier. No trochę tego jest”, mówiła niedawno przyszła mama w programie Dzień Dobry TVN.

Prowadząca programów takich jak: I nie opuszczę cię aż do ślubu czy W czym do ślubu wygląda w ciąży kwitnąco i postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z wakacji. „Zgodnie z zapowiedzią mam kilka dni odpoczynku, więc co nieco będę wam pokazywać”, zapowiedziała w swoim Instastory. Na urlopie Izabela Janachowska relaksuje się nad basenem i na plaży. Zapracowana gwiazda w jednym z wywiadów zapowiedziała niedawno, że dla dobra dziecka postanowiła więcej odpoczywać i „zwolnić tempo”. Krótki urlop w Dubaju jest do tego znakomitą okazją.

Fani są zachwyceni jej wakacyjnymi zdjęciami i w komentarzach nie szczędzą jej komplementów:

„Pięknie pani wygląda ..udanego wypoczynku ...cudny widok”

„Piękna, szczęśliwa przyszła mam”

„Odpoczywajcie Kochani, bo potem będzie dużo nie przespanych nocy przy maleństwie

„Trzeba korzystać ze słońca bo w PL go zbyt mało. Tak to tylko ładować baterię, a energia się przyda. Miłego wypoczynku!”

My także życzymy przyszłym rodzicom miłego, zasłużonego urlopu! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.