Gabriela Czernecka 6 stycznia 2018 10:00
1/8
Wakacje Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram @izabelajanachowska
1/8

Bajeczne wakacje na początku roku? Czemu nie! Izabela Janachowska wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, i i dwójką przyjaciół od kilku dni przebywają na Malediwach. Tam tancerka wraz z ukochanym świętowała nowy rok. Swój urlop dokładnie i na bieżąco relacjonuje na Instagramie. 

 

Polecamy: TYLKO U NAS! „Będziemy szczęśliwi, jeśli rodzina się powiększy”, Izabela Janachowska szczerze o swoim małżeństwie EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wakacje Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim udała się na egzotyczne wakacje. Tancerka chętnie dzieli się z internautami zdjęciami z wypoczynku. To nic dziwnego, że para zdecydowała się na wakacje właśnie na Malediwach. Już w ubiegłym roku pierwsze dni stycznia spędzili właśnie tam. Dlaczego? Już w podróż poślubną Janachowska wraz z mężem zdecydowali się na ciepłe kraje. Teraz rok w rok jeżdżą na wakacje w upalne zakątki, by móc cieszyć się urokami tych miejsc. Ten rok Izabela Janachowska  zaczyna od ślubu, ale spokojnie, nie swojego, a swojej koleżanki, która zorganizowała ceremonię właśnie na Malediwach. 

 

Fani Janachowskiej są zachwyceni jej gorącymi fotografiami. Gwiazda nie tylko zaprezentowała swoją kreację na ślub koleżanki, ale dodała również fotografie, na których pozuje na plaży ubrana w bikini. Choć obecnie zajmuje się prowadzeniem programów o tematyce ślubnej a nie tańczeniem, wciąż może pochwalić się idealną sylwetką. „Cudnie”, „Pięknie”, „Wyglądacie idealnie”, piszą internauci. 

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają wakacje Izabeli Janachowskiej!

 

Zobacz także: Podróże VIVY!: Tajlandia to wakacyjny raj? Zmienisz zdanie, jeśli wybierzesz się na Filipiny! Weź przykład z Jessiki Mercedes!

 

Przeczytaj także: TYLKO U NAS! Izabela Janachowska zdradza, czy w dwa dni można zorganizować ślub i wesele! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.