VIDEO VIVY!

Daria Ładocha apeluje: „Żeby schudnąć, trzeba jeść” 

Co radzi dziennikarka?

Monika Katarzyna Krupska 18 czerwca 2018 13:00

Kuchnia tajska nie ma przed nią żadnych tajemnic, tak samo jak i polska! Daria Ładocha zwyciężczyni programu Agent. Gwiazdy od lat zachęca do zdrowego żywienia. Jakie są najlepsze dania według dziennikarki oraz co jest najlepszą receptą na zdrowe życie? Odpowiedzi znajdziecie w naszym video! 

Daria Ładocha o zdrowym jedzeniu

„Dania, które gotuje się w 15 minut są najlepsze wtedy, kiedy są zbilansowane”, mówi Daria Ładocha. I podkreśla, że krótki czas przygotowania potraw jest czasami dużo lepszy, niż stanie w kuchni długie godziny. Dlaczego? Ponieważ chronimy wtedy wartości odżywcze naszych składników. 

Zdaniem dziennikarki najlepszą receptą na zdrowe życie jest jedzenie, które odżywia nasz organizm, a nie tylko łechta nasze kulinarne ego. „Żeby schudnąć trzeba jeść”, podkreśla Ładocha i przestrzega przed niejedzeniem. „Jeżeli nauczymy nasz organizm, że będziemy równomiernie dostarczać pożywienia, pięć, trzy, cztery razy dziennie, bo to zależy do każdego, wówczas on staje się spokojny i rozpoczyna bardzo fajne, zaawansowane procesy trawienne, metaboliczne”, komentuje. 

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała nam Daria.  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.