NOWY NUMER VIVY!

Jak wygląda warszawski apartament Macieja Zienia?

„Gwiazdy czują się tu swobodnie. Tu zapraszam je do mojego świata”

Weronika Kostyra 28 stycznia 2018 14:00

W najnowszej VIVIE! Maciej Zień w jedynym takim wywiadzie po raz pierwszy rozlicza się z przeszłością. Przy okazji rozmowy pokazał nam także wnętrze swojego kameralnego domu, w którym tworzy, relaksuje się, inspiruje i.. przyjmuje klientki. Zdradził nam, że na przymiarkach gwiazdy czują się u niego bezpiecznie i swobodnie, dlatego bez skrępowania przechadzają się po nim w samej bieliźnie.

Jak wyglądają wnętrza, w których projektant dobrze się czuje? Jest pełne inspirujących książek i… więcej zobaczcie w wyjątkowym wideo!

Maciej Zień o swoich klientkach

„Mam stałe grono klientek, współpracuję z gwiazdami. Moją muzą zawsze była i jest Aneta Kręglicka, dołączyła do niej Kasia Warnke. Ubieram Grażynę Szapołowską, Maję Ostaszewską, Danutę Stenkę. One wolą tak, jak jest teraz. Doceniają kameralny charakter atelier. Czują się tu swobodnie. Czasami wpadają tak po prostu na kawę czy lampkę szampana.

Tu zapraszam je do mojego świata. Nikogo nie udaję. I w końcu rozumiem, że najważniejszy jestem ja i jakość mojej twórczości, a nie to, ile kolekcji wypuszczę i ile projektów zrobię. W tej chwili mam tak dużo ciekawych i ambitnych projektów do zrealizowania, że najbardziej zależy mi na tym, żeby je doprowadzić do końca i mieć je w swoim dossier. Oczywiście, jak każdy, marzę o wielkich rzeczach”.

Cała rozmowa Katarzyny Piątkowskiej z Maciejem Zieniem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

VIVA! 2/2018

KATARZYNA DOWBOR o wielkim sukcesie, jakim okazał się program „Nasz nowy dom’’ oraz o tym, jaka jest, kiedy wyłączają się kamery. Miał wszystko. Piękne atelier, bogate klientki i karierę, której zazdrościli mu wszyscy. Tylko w VIVIE! MACIEJ ZIEŃ rozlicza się z przeszłością. IVANKĘ TRUMP i DONALDA TRUMPA łączy szczególna więź.

Czy córeczka tatusia zostanie pierwszą kobietą prezydentem USA? On — znany raper. Ona — aktorka, córka Małgorzaty Braunek. ORINA KRAJEWSKA i PIOTR „VIENIO’’ WIĘCŁAWSKI zdradzają, jak wygląda życie dwojga artystów oraz co tak naprawdę stanowi fundament ich związku.  

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.